Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-03-26

Svaro kursas bando tiestis

  
Svaro kursas bando tiestis
© Pixabay nuotr.
Nuslūgus nerimui dėl pasaulinio prekybos karo grėsmės, kyla ir svaro kursas.
Svaro kursas JAV dolerio atžvilgiu pakilo 0,5 procento.

Kiek nuslūgus nerimui dėl pasaulinio prekybos karo grėsmės, į žemiausius per metus lygius nusileidę pagrindiniai Europos akcijų indeksai pirmadienį atsitiesia.

Bendras didžiausių regiono įmonių akcijų indeksas „Stoxx Europe 600“ nuo sesijos pradžios ūgtelėjo 0,4 proc. iki 367,21 punkto. Per praėjusią savaitę šis rodiklis krito 3,2 proc., o penktadienio prekybos sesiją užbaigė žemiausiame nuo 2017 metų vasario mėnesio lygyje.
Didžiosios Britanijos FTSE 100 ir Prancūzijos CAC 40 nuo pirmadienio sesijos pradžios paūgėjo po 0,4 proc., Vokietijos DAX – 0,6 proc., o Ispanijos IBEX 35 – 0,2 procento.
 
Svaro kursas JAV dolerio atžvilgiu pakilo 0,5 procento. Euras pabrango 0,4 proc. iki 1,2399 JAV dolerio ir tai varžo euro zonos šalių akcijų rinkų augimo potencialą.
 
Žiniasklaida praneša, kad Vašingtonas ir Pekinas yra pradėję derybas, kurios Kinijai ir JAV galbūt leis išvengti naujų tarpusavio importo muitų.
 
„Rinkos buvo sutelkusios dėmesį į didėjančią JAV ir Kinijos prekybos karo grėsmę. Tačiau pagrindinė reakcija, regis, pasireiškė penktadienį“, – pareiškė „ACLS Global“ vyriausiasis strategas, garsus finansų analitikas Marshallas Gittleris.
 
  

Žymos: Verslas, Finansai, svaro kursas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris, nusėta mėlynėmis, ateina pas šeimos gydytoją ir pasakoja, kad ją sumušė vyras. Gydytojas stebisi: „Aš maniau, kad jis išvykęs“. Moteris: „Aš irgi maniau“.