Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.com   |   2016-10-04

Svaro vertė žemiausia per 30 metų

  
Svaro vertė žemiausia per 30 metų
© wikipedia.com
JK pradės pasitraukimo iš ES procesą kitų metų pradžioje.
Svaro vertė krito dėl „sunkaus Brexit“.

Svaro sterlingų kursas nusirito į rekordines žemumas ir pasiekė žemiausią kursą per pastaruosius 31 metus.

Nuogąstavimai, jog Jungtinė Karalystė pasirinks „sunkų“ (hard „Brexit“) pasitraukimo iš Europos Sąjungos kelią, sumenkino svaro sterlingų vertę Jungtinių Valstijų dolerio atžvilgiu.
Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May sekmadienį, spalio 2 dieną kalbėdama Konservatorių partijos suvažiavime pranešė, jog aktyvuos 50 Lisabonos sutarties straipsnį iki 2017 metų kovo mėn. pabaigos. Tai reiškia, jog JK paliks ES iki 2019 metų vasaros.
 
Po jos pareiškimų svaro kursas ėmė smukti, o antradienio, spalio 4 dienos rytą, svaro kursas JAV dolerio atžvilgiu buvo 1,2764. Tai žemiausia svaro vertė Jungtinių Valstijų dolerio atžvilgiu nuo 1985 metų.
 
 
  

Žymos: Svaras, vertė, brexit europos sąjunga, sunkus brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“