Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-11

T. May pasidalino pirmaisiais pažadais: „Brexit” tikrai bus

  
T. May pasidalino pirmaisiais pažadais: „Brexit” tikrai bus T. May patvirtino, kad šalis tikrai pasitrauks iš ES.
Nežinau, kaip tai pasakyti aiškiau, tačiau „Brexit” reiškia „Brexit”, o mes savo ruoštu pasirūpinsime, kad pasitraukimas šaliai būtų tikrai sėkmingas.

Netikėtai likusi vienintelė kandidatė į premjerus Theresa May Birminghame pasidalino pirmaisiais Jungtinei Karalystei (JK) skirtais pažadais.

T. May manymu, JK gyventojų išreikšta nuomonė dėl „Brexit” buvo ženklas, kad šaliai būtini dideli pokyčiai.
Politikė sukritikavo šalies verslo lyderius ir parlamentarus, kurie vis dar tikisi, kad JK pasiliks Europos Sąjungoje (ES).
 
„Nežinau, kaip tai pasakyti aiškiau, tačiau „Brexit” reiškia „Brexit”, o mes savo ruoštu pasirūpinsime, kad pasitraukimas šaliai būtų tikrai sėkmingas”, - sakė būsimoji premjerė.
 
Būsima naujoji šalies vadovė pirmadienį prižadėjo „kitokį konservatizmą” ir pristatė planus atidžiau saugoti britiškas kompanijas nuo užsienio investuotojų perpirkimo, o šalies gyventojus nuo tolimesnio energijos sąskaitų kainų kilimo.
 
Ministro pirmininko Davido Camerono įpėdinė ir būsima antroji JK istorijoje premjerė moteris teigė, kad vadovaudama valstybei sieks gerovės ne keliems priviligijuotiems asmenims, bet stengsis skatinti šalies gyventojų gerovę, kurie jau yra pavargę nuo politikų pažadų.
 
  

Žymos: Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dviejų astronomų pokalbis:
– Mano apskaičiavimu, kometa praskries netoli Žemės po milijono šešių šimtų keturiasdešimt penkerių metų ir 3 mėnesių.
– Tu įsitikinęs? O tai iš mūsų po to juoksis...