Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-04

Tarp Londono lietuvių pirkinių – neatpažinta šlykštynė (nuotraukos)

  
Tarp Londono lietuvių pirkinių – neatpažinta šlykštynė (nuotraukos)
© Remigijos Dubinskienės nuotr.
Sultis nusipirkusi lietuvė negalėjo paaiškinti pakuotėje rasto darinio.
Gėrimo paragavusi moteris iš karto suprato, kad kažkas ne taip

Rytų Londone gyvenantys lietuviai po apsipirkimo prekybos centre buvo nemaloniai nustebinti netikėtu radiniu sulčių pakuotėje.

Spalio 3-iąją Walthamstow savivaldybėje esančioje parduotuvėje „Lidl“ apsipirkusi Nijolė Vitkauskienė nieko blogo neįtarė iki tol, kol negrįžo namo. Tarp jos pirkinių buvo ir vieno litro talpos apelsinų bei mangų sulčių pakelis.
Gėrimo paragavusi moteris iš karto suprato, kad kažkas ne taip – pajuto bjaurų skonį ir sultis išpylė į kriauklę, tačiau suprato, jog pakuotėje kažkas liko.
 
Praplėšus pakuotę joje pastebėtas keistas darinys, o sultis nusipirkusiai lietuvei ir jos draugams liko tik spėlioti, kas tai per daiktas.
 
„Man jis priminė gabalėlį picos ar grybą, kuris augo neaišku kiek laiko“, – sakė „Tiesai“ apie šį pirkinį pranešusi ponios Nijolės kaimynė Remigija Dubinskienė.
 
Moterys tikisi atsakymo sulaukti iš „Lidl“ – sulčių pakuotę su jos turiniu pirkėja pristatys į parduotuvę ir paprašys pasiaiškinti.
Remigijos Dubinskienės nuotr. Remigijos Dubinskienės nuotr.
Parduotuvė, kurioje pirktos sultys. Google Street View nuotr. Parduotuvė, kurioje pirktos sultys. Google Street View nuotr.
  

Žymos: Rytų Londonas, Lidl, nekokybiški pirkiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...