Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-15

T.Blair‘as nominuotas už blogiausią sekso aprašymą

  
T.Blair‘as nominuotas už blogiausią sekso aprašymą T.Blairás su žmona Cherie.

Buvusio Britanijos premjero Tonio Blair‘o memuarai nominuoti žinomai britų antipremijai gauti už blogiausią sekso aprašymą (Bad Sex Award), kurią skiria žurnalas „Literary Review“, praneša „The Daily Telegraph“.

mal" style="margin-top:0cm;margin-right:15.0pt;margin-bottom: 12.0pt;margin-left:0cm;mso-outline-level:2">Paprastai ši antipremija yra įteikiama dailės kūriniams, bet T.Blair‘o memuarams buvo padaryta išimtis už meilės nakties su žmona Cherie aprašymą. „Tą naktį ji glaudė mane prie krūtinės ir mylavo, sakė man tai, ką reikėjo sakyti, darė mane stipresniu, - rašo Blair‘as. – Tą 1994-ųjų gegužės 12-osios naktį man egoistiškai reikėjo šios meilės, kurią Cherie man davė... Aš buvau gyvūlys, vedinas tik instinkto“.

T.Blair‘o memuarai „Kelionė: Mano politinis gyvenimas“ (A Journey: My Political Life) pasirodė prekyboje 2010 m. rugsėjį. Jie sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio daugiausiai dėl to, jog buvo arašyti pačio politiko, o ne pasamdytų profesionalių autorių. 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lėktuvas. Papūga sėdi ir rėkia:
- Stuardese, višta tu, viskio man!
Stiuardesė atneša. Papūga vėl rėkia:
- \"Viešalka\" dar viskio!
Stiuardesė atneša. Šalia sėdi keleivis ir galvoja: \"O ką, aš durnesnis?\"
Ir ima rėkti:
- \"Mažule\", alaus nepamiršk!
Stuardesei trūksta kantrybė, ji pasiskundžia pilotui. Pilotas nutaria juos abu išmesti. Prie atidaryto liuko papūga sako:
- Kaip nemokantis skraidyti, tu per daug išsidirbinėji...