Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-02-06

„Tesco“ sukčiavimo byla stringa

  
„Tesco“ sukčiavimo byla stringa
© flickr nuotr.
„Tesco“ reputaciją galimai sugadino trys vadovaujančius postus užimantys asmenys.
Šiems įtarimams išlindus į dienos šviesą, kaltinamieji buvo priversti palikti aukštus postus

Iki rudens atidėtas svarstymas bylos, kurioje didžiausias Jungtinės Karalystės prekybos tinklas „Tesco“ kaltinamas buhalterinių duomenų klastojimu siekiant sau naudos.

Teismas jau buvo pasirengęs atversti bylą šią savaitę, tačiau tuomet pranešta, kad posėdžiuose dėl sveikatos sutrikimo negali dalyvauti vienas iš kaltinamųjų – buvęs prekybos tinklo finansų direktorius Carl’as Rogberg’as patyrė širdies smūgį ir gydomas ligoninėje.
Dėl to bylos svarstymas atidėtas iki rugsėjo.
 
Kartu su C. Rogberg’u dėl galimo sukčiavimo kaltinimai pareikšti buvusiam „Tesco“ Jungtinės Karalystės padalinio vadovui Chris’ui Bush’ui ir tinklo komercijai iki skandalo vadovavusiam John’ui Scouler’iui.
 
Trijulė kaltinama apgaulingu apskaitos tvarkymu, kad būtų galima pateikti geresnius „Tesco“ rodiklius ir siekiant patrauklumo finansinėse rinkose 2014 metais. Manoma, kad tuomet finansinės ataskaitos rodė 250 mln. svarų sterlingų didesnį „Tesco“ pelną nei jis buvo iš tikrųjų.
 
Šiems įtarimams išlindus į dienos šviesą, kaltinamieji buvo priversti palikti aukštus postus, o nagrinėjant bylą prieš juos liudijo buvę kolegos ir naujieji vadovai.
 
Remiantis paskutiniais duomenimis, 6,5 tūkst. parduotuvių valdantis „Tecso“ per praėjusius metus uždirbo beveik 60 mln. svarų sterlingų.
  

Žymos: Tesco, Sukčiavimas, teismas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****