Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2017-08-27

Th. May įvardijo savo pasitraukimo datą

  
Th. May įvardijo savo pasitraukimo datą
© European Commission nuotr.
Kai kurie JK politikai Th. May ragina trauktis jau dabar.
Taip ji ne tik aiškiai apibrėžė savo politinę ateitį, bet ir nuramino konkurentus partijos viduje

Nuo praėjusių metų liepos Jungtinės Karalystės vyriausybei vadovaujanti Theresa May paliks premjerės postą, tačiau iki to laiko nori užbaigti pradėtus darbus.

Konservatorė Th. May svarbiausią politinį postą šalyje užėmė po to, kai iš jo 2016-ųjų liepą pasitraukė David’as Cameron’as, kuris atsistatydino po „Brexit“ lėmusio referendumo. Būtent šis politikas JK gyventojams ir pažadėjo bei leido balsavimą dėl valstybės narystės Europos Sąjungoje.
Jo įpėdinė bendrapartietė Th. May iki tol vadovavo vidaus reikalų ministerijai ir garsėjo itin griežtu požiūriu į imigracijos kontrolę, kurio neatsisakė ir užėmusi premjerės postą. Dėl imigracijos srrautų sustabdymo ji „Brexit“ derybose net pasiruošusi aukoti JK ir ES prekybos sutartį.
 
Pagal dabartinį planą, JK iš ES visiškai pasitraukus 2019 metų kovo pabaigoje, o tuomet trauksis ir Th. May. Savaitgalį bendrapartiečius į savo užmiesčio rezidenciją sukvietusi premjerė jiems atskleidė, jog šių pareigų atsisakys 2019 metų rugpjūčio 30-ąją, penktadienį.
 
Taip ji ne tik aiškiai apibrėžė savo politinę ateitį, bet ir nuramino konkurentus partijos viduje – dėl griežto tono „Brexit“ atžvilgiu Th. May trauktis raginama jau dabar.
 
Žinią apie Th. May pasitraukimo datą paskelbė leidinys „The Mirror“, remdamasis šaltiniais iš konservatorių partijos, o oficialūs vyriausybės vadovės atstovai to kol kas nepatvirtino.
 
  

Žymos: brexit, Theresa May, pasitraukimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Studente, ar žinote, kas yra egzaminas?
– Na... Tai dviejų protingų žmonių pokalbis.
– O kas, jei vienas iš jų idiotas?
– Tada kitas gali likti be stipendijos...