Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-08-09

Tiesioginiame BBC eteryje – nuogybės

  
Tiesioginiame BBC eteryje – nuogybės
© youtube.com kadras.
Nuogybės netyčia parodytos tiesioginės transliacijos metu.
Akyli žiūrovai pastebėjo ekraną, rodantį nusirenginėjančią moterį

Nacionalinės britų televizijos eteryje transliuojant vakarinių naujienų laidą milijonai akių netikėtai išvydo ir nuogą moters krūtinę.

Incidentas tiesioginiame eteryje užfiksuotas pirmadienį vakare, apie 22 val., vakarinių naujienų laidos metu.
Kol diktorė Sophie Raworth skaitė eilinę žinią, už jos antrajame plane akyli žiūrovai pastebėjo ekraną, rodantį nusirenginėjančią moterį, kuri nusiėmė liemenėlę. To šiais laikais nepavyksta nuslėpti – vaizdo įrašas žaibo greičiu išplito internete.
 
BBC televizijos naujienų studija įrengta taip, kad antrajame plane matytųsi už kadro dirbantys žmonės. Tikriausiai būtent vienas iš jų tiesioginės transliacijos metu savo kompiuterio ekrane ir sumanė pažiūrėti nepadorių vaizdų.
 
BBC studija atstovas spaudai patvirtino, kad televizija aiškinasi šį atvejį ir ieško kaltininkų.
  

Žymos: nuogybės, BBC, tiesioginis eteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“