Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

„Mystic“   |   2018-04-10

Turite galimybę atrodyti jauniau ir sustabdyti laiką!

  
Turite galimybę atrodyti jauniau ir sustabdyti laiką!
© Organizatorių nuotr.

Nauja grožio priemonė, sparčiai plintanti tarp garsenybių, galiausiai tapo prieinama ir Londono lietuviams. Nuo šiol atvykus į saloną „Mystic“ Ilforde bus galima ne tik pasigražinti, bet ir atjaunėti.

Rezultatas prilygsta chirurginiu būdu atliktam veido pakėlimui, o procesas daug trumpesnis, paprastesnis ir jau kitą dieną galima eiti į žmones.
Ši atjauninimo technologija, kuri grožio pasaulį pasiekė vos prieš keletą metų, o lietuviškoje rinkoje vis dar tebėra visiška naujiena, yra paremta ultragarso naudojimu.
 
Natūralu, kad kiekviena naujovė kelia klausimų, kaip tai veikia, kokia nauda, kodėl geriau nei senasis, jau patikrintas metodas.
 
Visi žino, kas yra ultragarso tyrimas, kai naudojant specialų aparatą galima prasiskverbti pro audinius ir pamatyti, kaip atrodo vidaus organai. Neseniai tai galėjo atrodyti kaip stebuklas, dabar tai įprasta procedūra.
 
Tačiau ultragarso galimybes galima pritaikyti ir kitose srityse, grožio industrija yra viena iš jų.
Prieš keletą metų buvo specialus aparatas, kurį priglaudus prie odos ultragarso bangos įsiskverbia į poodinį sluoksnį ir paskatina odos regeneracijos ir kolageno gamybos procesą. Ši procedūra vadinama HI-FU veido odos patempimu. Jos metu ultragarso energija sufokusuojama taip, kad paveiktų giliausius veido ir kaklo odą stangrinančius sluoksnius.
 
Proceso metu yra stimuliuojama kolageno, kurio su amžiumi organizmas gamina vis mažiau ir kuris yra gyvybiškai reikalingas odos ląstelėms atsinaujinti, gamyba.
 
Procedūra itin tinka giliosioms raukšlėms kaktoje ir aplink burną išlyginti, skruostikaulio linijai pakelti ir išryškinti, padribusiam pagurkliui patempti. Dėl to ją labai mėgsta žmonės tarp 30–65 metų – tiek moterys, tiek vyrai. Rezultatas matomas iš karto po procedūros, tačiau efektyvus pagerėjimas išryškėja po 2–3 mėnesių, kai gausiau gamintis pradėjęs kolagenas suteikia odai jaunatviško lygumo ir stangrumo.
Beje, paspartėjusi kolageno gamyba yra ilgalaikė – oda savo stangrumą išlaiko dvejus ar net trejus metus po procedūros. Pati procedūra nėra skausminga, bet gali būti jaučiamas dilgčiojimas ir kaitimas aparato veikimo zonoje. Viskas trunka mažiau nei valandą ir beveik nepalieka pėdsakų, išskyrus nebent nežymų paraudimą.
 
Dėl paprastumo ir greitumo anglai šią procedūrą praminė veido odos pakėlimu per pietų pertrauką.
„Mystic“ salone Ilforde šią procedūrą atliekantis specialistas Tomas šios srities profesionalu tapo dirbdamas Londono centre Harley Street įsikūrusiame grožio salone, kuriame lankosi turtingi ir garsūs žmonės.
 
Tomo nuomone, ultraterapija yra geriausia dovana sau brandaus jubiliejaus proga.
 
„Kokia nauda iš brangios ir gražiai išlygintos suknelės, jei veidas raukšlėtas“, – sakė patyręs ultraterapijos specialistas.
 
Tiesa, ruošiantis ypatingai progai, veido stangrinimo procedūrą geriausia atlikti prieš porą mėnesių, būtent tada rezultatas yra efektyviausias ir oda atrodo stangri ir švytinti.
 
Vaizdo medžiaga „Facebook“ puslapyje adresu HI-FU London detaliai parodo, kokie procesai vyksta poodiniame sluoksnyje tiek veido bei kaklo odos stangrinimo, tiek riebalų nusiurbimo procedūrų metu.
Procedūra nėra pigi ir jos kaina priklauso nuo ultragarsu paveikiamo odos ploto. Veido ir kaklo odos stangrinimo procedūros kaina – 500 svarų sterlingų (veidas – 350, kaklas – 200 svarų sterlingų).
 
 
„Mystic“ salone atliekamų procedūrų kaina kurį laiką bus gerokai mažesnė. Vėliau ji neišvengiamai kils.
 
„Facebook“: HI-FU London
 
„Mystic“ salono adresas:
 
239 Hihg road
Ilford IG11 1NE
 
Tel. 07931385360
 
 
 
  

Žymos: Grožio procedūra, Sveikata, Grožis, grožio salonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi ežiukas ant kelmo ir sako:

– O, š... koks aš stiprus, o, š... koks aš stiprus…

Ateina meška, tik švyst viena ranka ir nutrenkia ežiuką, o tas ir sako:

– O, š... koks aš stiprus! Stiprus, bet lengvas!