Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-06

„Twinings“ perkelia gamybą į Lenkiją ir Kiniją

  
 „Twinings“ perkelia gamybą į Lenkiją ir Kiniją Twinings gamyklos North Shields‘e vartai tuoj užsivers.

Britanijos arbatos gamybos kompanija \"Twinings\" uždarys savo gamyklą North Shields‘e ir perkels gamybą į Lenkiją ir Kiniją, praneša „Daily Mail“. Šiuo sprendimu kompanija tikisi padidinti arbatos gamybos efektyvumą.

mal" style="margin-top:0cm;margin-right:15.0pt;margin-bottom: 12.0pt;margin-left:0cm;mso-outline-level:2">North Shields‘o gamykloje dirba 263 darbuotojai, kurie po uždarymo bus atleisti. Tačiau prieš uždarant fabriką, vadovai paprašė britų darbuotojų apmokyti lenkus gamybos plonybių. Tai buvo tarytum „druska ant žaizdos“ ir stipriai užpykdė gamyklos darbuotojus britus.

Anksčiau „Twinings“ vadovybė planavo pratęsti kai kurių darbuotojų kontraktus ir nusiųsti juos 6 mėnesiams į Lenkiją. Vėliau kompanijos bosai nutarė atvežti lenkiškąjį personalą į North Shields‘ą iki gamyklos uždarymo, kad jie asmeniškai susipažintų su gamybos technologija. „Twinings“ atstovai pranešė, kad lenkai atvyks trijų savaičių apmokymams per du kartus. Kompanija padėkojo seniems savo darbuotojams, kurie sutiko padėti apmokyti naujuosius darbuotojus. Arbatos gamybą iš North Shields‘o „Twinings“ ketina perkelti iki 2011 metų rugsėjo.

Kompanija „Twinings“ buvo įsteigta 1706 metais. Šiuo metu kompanija prekiauja daugiau nei 200 arbatos rūšių 100 šalių rinkose. Karalienė Victoria 1837 metais paskyrė „Twinings“ oficialiu Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų arbatos tiekėju.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kuo skiriasi optimistas nuo pesimisto? Ogi pesimistas geria konjaką ir sako:

– Blake smirdi...

O optimistas nuspaudžia blakę ir juokiasi:

– Konjakėliu kvepia!