Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-11-05

Ugniagesiai atšaukė streiką

  
Ugniagesiai atšaukė streiką Ankstesnis ugniagesių streikas.

Londono ugniagesiai atšaukė streiką, kuris buvo planuotas šiandien, lapkričio 5 d., kai turėjo prasidėti Laužo Nakties (Bonfire Night) šventė.

Gaisrininkų sąjungos „Fire Brigades Union“ generalinis sekretorius Matt‘as Wrack‘as pranešė, kad sąjunga atsisakė planų streikuoti penktadienį, nes buvo susirūpinta dėl visuomenės saugumo.
Streikas turėjo prasidėti penktadienį 10 val. ir tęstis iki 09 val. sekmadienį, praneša agentūra „Reuters“.
"Mes visada elgiamės atsakingai rengdami bet kokį streiką“, - M.Wrack‘as sakė „Sky News "po derybų tarp Londono ugniagesių vadovybės (Fire Brigade) ir profsąjungos.
 
Nors vadovybės ir ugniagesių derybos dar nesibaigė, bet juntama proceso pažanga. Lapkričio 16 d. Londono ugniagesių sąjunga sutiko dalyvauti Rezoliucijos Patarėjų grupės posėdyje, kuriame tikimasi pateikti rekomendaciją ginčui išspręsti.
 
"Tai yra protingas žingsnis", - sakė Londono Priešgaisrinės apsaugos tarnybos pirmininkas Brian‘as Coleman‘as. - Šie streikai visuomet buvo nepagrįstos, nereikalingos ir visiškai išvengti."
 
Londono „Fire Brigade“ dirba apie 5500 ugniagesių, o vadovybė nori primesti naujas sutartis su vienodomis 12 valandų per dieną ir naktį pamainomis. Ugniagesiai nelinkękeisti esamą sistemą - dvi 9 valandų dieinės pamainos ir dvi 15 valandų naktinės pamains per savaitę.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išklausęs manęs mano psichologas užsirašė pas savąjį...