Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-07-29

Uolose Sheringhame įstrigęs vyras gelbėjo mažametį vaiką

  
Uolose Sheringhame įstrigęs vyras gelbėjo mažametį vaiką
© Twitter.com

Vyras, kuris buvo išgelbėtas įstrigęs uolose, į nepavydėtiną ir pavojingą situaciją pateko gelbėdamas mažametį vaiką, rašo Bbc.com.

20-30 metų vyras uolose įstrigo po to, kai netoli Sheringhamo rytinio pasivaikščiojimo tako gelbėjo vieną iš savo vaikų, sakė vyriausiasis gelbėtojas Tony Garbuttas.
Keletą valandų jis praleido vandenyje, kurio lygis buvo pakilęs jam iki kaklo. Jį išgelbėjo uolas ir akmenis specialia įranga išjudinę ugniagesiai gelbėtojai. Skubios pagalbos tarnybos padėjo vyrui išlaikyti galvą vandens paviršiuje ir specialiais aparatais tiekė jam deguonį.
 
Šiuo metu juo rūpinasi Rytų Anglijos Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. T. Garbutto teigimu, išgelbėtasis patyrė keletą nestiprių traumų. Tuo tarpu vyro gelbėtas vaikas sužeidimų išvengė.
 
Gyvybės ar mirties situacija
 
Pakrantės gelbėtojai su iš Shreinghamo atskubėjusia pagalba vyriškio gelbėjimo operaciją pradėjo apie 17.30 val. vakaro. Maždaug tokiu metu gautas pagalbos prašymas.
Kaip pasakojo T. Garbuttas, vyras su šeima jau išeidinėjo iš paplūdimio, kai viena jo atžalų paslydo. Bandydamas sugriebti vaiką, vyras taip pat neišlaikė pusiausvyros ir įstrigo.
 
Pakrantės gelbėtojų tarnybos atstovas šį incidentą pavadino „labai bauginančia patirtimi“.
 
„Gera girdėti, kad šis vyras buvo išlaisvintas. Įvykio vietoje visi dirbo kartu, kad kuo greičiau jis būtų išlaisvintas“, – sakė atstovas Samas Stockdale’as.
 
Liudininkė Lissy Jackson minėjo įvykio vietoje mačiusi nemažai gelbėtojų. „Mačiau juos susibūrusius aplink uolas, bandančius išgelbėti vyrą. Vėliau pamačiau du didžiulius sunkvežimius pilnus įrangos, galinčios suskaldyti uolas ir išlaisvinti vyrą.“
 
„Kažkas tikrai buvo įtrigęs uolose. Bangos buvo aukštos ir vanduo jį taškė. Situacija buvo labai baisi, – pasakojo į pensiją išėjęs pakrantės stoties vadybininkas Stuartas Facey. – Ne kartą mačiau uolomis vaikštinėjančius žmones ir problema slypi tame, kad ir išlaisvinus asmenį, į jo vietą gali įkristi kitas. Tai gyvybės ir mirties situacija.“
 
  

Žymos: Gelbėtojai, Norfolk, Sheringham, uolos,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daktaras sėdi namie. Žiūri televizorių. Staiga pasigirsta skambutis. Daktaras pakelia ragelį, o ten - keli kolegos:


- Sveikas, Jonai, čia mes trise geriam, gal nori prisidėti?


- Gerai, tuoj atvažiuoju. Jau besirengiantį daktarą sustabdo žmona:


- Jonai, kur tu eini? Ar koks rimtas atvejis?


- Taip, labai rimtas. Ten jau trys gydytojai!