Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2016-07-09

Už svarą jau negaunama net euro

  
Už svarą jau negaunama net euro
© Flickr.com nuotr.
Svaro kurso kritimas euro atžvilgiu tęsiasi.

Po referendumo Didžiosios Britanijos valiutos kursui sparčiai riedant žemyn, keisti ją į bendrus Europos Sąjungos pinigus apsimoka vis mažiau.

Birželio pabaigoje prognozuota, kad britų pinigų ir eurų santykis greitai taps 1:1. Tačiau jau dabar kai kuriose valiutos keityklose svaro kursas yra toks, kad euras jau atrodo vertingesnis už svarą.
Nors pasaulinėse rinkose oficialus svaro kursas šeštadienį (liepos 9 d.) euro atžvilgiu yra 1:1,17, valiutų keityklose jis žymiai mažesnis. Pavyzdžiui, Doncasterio oro uoste už svarą duodama tik 1,02 euro. Atostogauti per jį vykstantys britai spaudai pranešė, kad už 100 svarų sterlingų gavo tik 97 eurus: pinigai buvo keičiami minėtu kursu, o už keitimo paslaugą prašoma 4,99 £.
 
St Pancras stotyje už svarą mokama 1,04 €, paslaugos kaina – 4,75 £. Taigi, už 100 svarų triženklės eurų sumos keitykloje taip pat negausite.
 
Nuo birželio 23-iosios svaras sterlingas euro atžvilgiu jau nuvertėjo tiek, kad į Lietuvą šiandien persiunčiant 500 £ gavėjas gaus 70 € mažiau nei birželio 22-ąją.
  

Žymos: eurai, valiutų kursai, svarai sterlingai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?