Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-08-31

Už svarą sterlingų jau neduodama nė euro

  
Už svarą sterlingų jau neduodama nė euro
© Flickr nuotr.
JK valiutos nuopuolis tęsiasi.
Rugpjūčio 31-ąją JK keityklose svaras sterlingų buvo keičiamas vidutiniškai į 0,95 euro

Pastaruoju metu žemyn besiritantis Jungtinės Karaystės nacionalinės valiutos kursas kai kuriose šalies vietose toks žemas, jog už 1 £ nesiūloma nė euro.

Tarptautinėse valiutų rinkose paskutinę vasaros dieną svaras sterlingų vertinamas 1,08 euro – šis kursas taikomas atliekant su užsienio valiuta susijusias operacijas.
Tuo tarpu keityklose – ir virtualiose, ir tiek pinigus iškeičiant žmonėms į rankas – tokios sumos gauti neįmanoma: žinia, jose taikomas ne tik žemesnis kursas, bet ir imamas komisinis mokestis už atliktą paslaugą.
 
BBC ketvirtadienį paskelbė, jog rugpjūčio 31-ąją JK keityklose svaras sterlingų buvo keičiamas vidutiniškai į 0,95 euro, o žemiausias kursas užfiksuotas Southamptono oro uoste, kur už 1 £ buvo galima gauti vos 82 euro centus.
 
Tik Newcastle’o oro uoste mokėta daugiau nei euras (1,05 eur.).
 
Tiesa, finansų specialistai pataria atkreipti dėmesį į tai, kad oro uostuose imamas didžiausias mokestis už valiutų keitimą, o bankuose ir kitose stacionariose keityklose už svarą sterlingų vis dar buvo galima gauti daugiau nei eurą.
 
Tarptautinių pinigų pervedimo paslaugas teikiančios kompanijos rugpjūčio 31 d. siūlo 1:1,06 kursą.
  

Žymos: eurai, valiutų kursai, Svaras sterlingų

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…