Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-08-31

Už svarą sterlingų jau neduodama nė euro

  
Už svarą sterlingų jau neduodama nė euro
© Flickr nuotr.
JK valiutos nuopuolis tęsiasi.
Rugpjūčio 31-ąją JK keityklose svaras sterlingų buvo keičiamas vidutiniškai į 0,95 euro

Pastaruoju metu žemyn besiritantis Jungtinės Karaystės nacionalinės valiutos kursas kai kuriose šalies vietose toks žemas, jog už 1 £ nesiūloma nė euro.

Tarptautinėse valiutų rinkose paskutinę vasaros dieną svaras sterlingų vertinamas 1,08 euro – šis kursas taikomas atliekant su užsienio valiuta susijusias operacijas.
Tuo tarpu keityklose – ir virtualiose, ir tiek pinigus iškeičiant žmonėms į rankas – tokios sumos gauti neįmanoma: žinia, jose taikomas ne tik žemesnis kursas, bet ir imamas komisinis mokestis už atliktą paslaugą.
 
BBC ketvirtadienį paskelbė, jog rugpjūčio 31-ąją JK keityklose svaras sterlingų buvo keičiamas vidutiniškai į 0,95 euro, o žemiausias kursas užfiksuotas Southamptono oro uoste, kur už 1 £ buvo galima gauti vos 82 euro centus.
 
Tik Newcastle’o oro uoste mokėta daugiau nei euras (1,05 eur.).
 
Tiesa, finansų specialistai pataria atkreipti dėmesį į tai, kad oro uostuose imamas didžiausias mokestis už valiutų keitimą, o bankuose ir kitose stacionariose keityklose už svarą sterlingų vis dar buvo galima gauti daugiau nei eurą.
 
Tarptautinių pinigų pervedimo paslaugas teikiančios kompanijos rugpjūčio 31 d. siūlo 1:1,06 kursą.
  

Žymos: eurai, valiutų kursai, Svaras sterlingų

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...