Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Egidija Lekavičienė   |   2011-01-18

„Užpuolė“ policininką su... sniego gniūžte

  
„Užpuolė“ policininką su... sniego gniūžte Griežtai buvo traktuota į tvarkos saugotoją paleista sniego gniūžtė.

Didžiosios Britanijos teismas skyrė 31-erių D. Smidtui iš Derbšyro grafystės dviejų dienų namų areštą, taip pat priteisė apmokėti dalį teismo išlaidų už „policininko užpuolimą“ – taip buvo traktuota į tvarkos saugotoją šio vyro paleista sniego gniūžtė.

Smidtas įvykdė šį „žygdarbį“ gruodžio pradžioje eidamas į parduotuvę gimtajame Swadlincoto miestelyje centrinėje Anglijoje ir buvo be galo nustebęs, kai po trijų dienų atvėręs savo namų duris išvydo du jo suimti atėjusius policininkus. „Iš pradžių pamaniau, kad tai pokštas,– šį įvykį prisimena nuteistasis. – Nežinojo kaip į tai reaguoti ir mano advokatas, bet jis pažadėjo apie tai linksmai papasakoti kalėdinėje užstalėje.“
Tačiau viskas pakrypo netgi labai rimta linkme. Teismo posėdyje Derbio mieste kaltintojas Smidto elgesį pavadino agresyviu ir priminė, kad jis jau buvo baustas už pasipriešinimą policininkui, todėl dabar irgi sulaukė bausmės.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.