Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   BBC   |   2014-08-08

Valdžia tėvus auklėja baudomis

  
Valdžia tėvus auklėja baudomis Jeigu tėvai vaikus pasiima atostogų kada nori, už tai bus baudžiami.

Per pastaruosius mokslo metus Anglijoje tėvai gavo 70% daugiau baudų nei ankstesniais metais už tai, kad jų vaikai praleidinėja pamokas. Piniginę patuštinti dabar reikia net ir tada, jeigu vaikas į ugdymo įstaigą neina tėvų sprendimu.

Nuo 2013-ųjų rugsėjo tėvams skirtos net 64 tūkst. baudų, atskleidė BBC atliktas tyrimas. Visuomeninis transliuotojas pažymi, kad duomenis pateikė 3/4 tarybos, todėl duomenys nėra galutiniai. Vyriausybė pažymi, kad ši priemonė sumažino mokyklos nelankančių vaikų skaičių, todėl bus tęsiama.
Vis dėlto tėvai nėra patenkinti tokia vyriausybės politika. Žmonės aiškina, kad negali laisvai spręsti, kada atostogauti su savo vaikais, o atsotogų organizatoriai naudojasi tokia padėtimi pakeldami šeimos išvykų kainas atžalų poilsio metu. Tėvai surinko dešimtis tūkstančių parašų, kad tvarka būtų pakeista, tačiau vyriausybė jų balso kol kas neišgirdo. Jie ragina tarybas kiekvieną atvejį spręsti individualiai, o ne aklai laikytis įstatymo raidės. 
 
Gimdytojai yra baudžiami 60 svarų bauda, jeigu vaikas be pateisinamos priežasties nepasirodo ugdymo įstaigoje. Jeigu nuoboda nesumokama per 21 dieną, ji padvigubėja.
 
 
  

Žymos: Atostogos, Mokykla

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu žmonės eina į darbą kaip į šventę, tai kas darosi jų namuose?