Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-07

Vedęs nepilnametę, jis buvo išvadintas gyvuliu

  
Vedęs nepilnametę, jis buvo išvadintas gyvuliu
© Channel 5
Beth and Andy

47-erių Andy ir 19-metė Beth santuokoje gyvena jau trejus metus. Pirmą kartą juodu susipažino, kai merginai buvo vos 16. Andy, kaip teigia portalas Metro.co.uk, ir Beth mama buvo geri draugai. Pradėję artimiau bendrauti, jie nusprendė savo santykius paversti romantiniais.

„Beth, jos mama ir aš buvome labai geri draugai, lyg viena didelė laiminga šeima. Tačiau aš nežinojau, kad Beth galvoje sukasi kiek kitokios mintys ir ji norėjo tapti mano mylimąja“, – laidoje „Age Gap Love“ pasakojo Andy.
Nors mergina ir vyras sukūrė šeimą, augina du sūnus ir yra laimingi, dėl kaimynų ir draugų psichologinio smurto juodu buvo priversti išsikelti iš šiaurės Velso į Lancashire’ą. „Tos dienos buvo labai tamsios. Nerandu žodžių, kurie išreikštų, ką mums teko patirti“, – tęsė vyras.
 
Ant poros namų sienų buvo paliekamos neapykantos kupinos žinutės, ne kartą buvo apgadintas jų automobilis, o gatvėje jie nuolatos sulaukdavo nemalonių replikų ir prieš jųdviejų santykius nutaikytų šūksnių.
 
„Nebuvo nė dienos, kai išėjusi į miestą nebūdavau kaip nors negražiai pavadinta“, – teigė Beth.
 
„Jie privertė mane pasijusti taip, lyg būčiau koks nors gyvulys, nes susitikinėjau su jaunesne mergina. Ne, aš santykius su ja užmezgiau tik dėl to, kad tai ji pirmoji mane pakvietė į pasimatymą. Tai, kad apie mane taip galvojama, mane labai nustebino. Nors stengiamės į tai nekreipti dėmesio, sunku“, – pridūrė Andy.
 
Poros vestuvės buvo labai nedidelės ir jaukios. Jose dalyvavo vos keli draugai, kadangi didžioji dauguma pažįstamų nepritarė tokiai Beth ir Andy draugystei. Vyras prisipažino bijojęs aplinkinių reakcijos, kai šie sužinojo, apie jo ir jo žmonos santykius.
 
„Nerimavau, ką pagalvos žmonės. Tarp mūsų toks didelis amžiaus skirtumas“, – pripažino vyras.
Jis pridūrė, kad, nors teko palikti mylimą miestą, naujoje gyvenvietėje juodu taip pat sulaukia nemalonių žvilgsnių.
 
„Mūsų santuoka beveik niekuo nesiskiria nuo kitų. Esame geriausi draugai. Nelaikau Beth savo žmona. Ji man yra geriausia draugė“, – pridūrė Andy.
 
Šiuo metu šeima prioritetu laiko savo du sūnus, kuriuos nori užauginti gerais žmonėmis. Mergina atskleidė visuomet norėjusi turėti šeimą, o Andy, jos nuomone, buvo idealus vyras šiai svajonei įgyvendinti. „Man nerūpi mūsų amžiaus skirtumas. Mūsų santuoka – normali, jis yra mano geriausias draugas.“
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: Santykiai, Meilė,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar žinai, kiek man kainuoja tavo mokslai?– Žinau, todėl ir stengiuosi kuo mažiau mokytis.