Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Paulius Valatkevičius   |   2011-12-16

VIDEO: V.Antonovas po teismo posėdžio: tai politinė byla ir mes tai įrodysime

  
VIDEO: V.Antonovas po teismo posėdžio: tai politinė byla ir mes tai įrodysime
© P.Valatkevičius
V. Antonovas tvirtina, kad Lietuva nori su juo ir su R.Baranausku susidoroti.

Buvęs \"Snoro\" pagrindinis akcininkas Vladimiras Antonovas penktadienį pareiškė, kad Lietuva jam ir partneriui Raimondui Baranauskui metė politinius kaltinimus.

Buvęs Snoro pagrindinis akcininkas Vladimiras Antonovas penktadienį pareiškė, kad Lietuva jam ir partneriui Raimondui Baranauskui metė politinius kaltinimus.
"Tai politinė byla, ir mes tai įrodysime", - po posėdžio pareiškė V.Antonovas. Politikavimu ir "Rusijos metodų taikymu" Lietuvą kaltino ir jį ginančios advokatų kontoros teisininkai. Jie Londono teismui tvirtino, kad "Snoras" buvo didžiausias lietuviškas bankas, jis veikė sėkmingai ir jį sužlugdė tik politinė valia.
 
R.Baranauskas po teismo posėdžio vėl nepratarė nė žodžio. Jis su žmona sėdo į advokato sustabdytą taksi automobilį. Šįkart V.Antonovas ir R.Baranauskas išvažiavo skirtingais automobiliais.
 
Kitas teismo posėdis Vestminsterio Magistratų teisme vyks sausio 30 dieną. Šios instacijos teisme V.Antonovo ir R.Baranausko ekstradicijos į Lietuvą byla trumpiausiai bus nagrinėjama iki gegužės mėnesio.
 
 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu žmonės eina į darbą kaip į šventę, tai kas darosi jų namuose?