Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-12-07

Viena aplink pasaulį plaukianti britė pateko į negailestingą audrą

  
Viena aplink pasaulį plaukianti britė pateko į negailestingą audrą
© pixabay.com

Prekinis laivas pasiekė ir rengiasi gelbėti britę, kuri viena plaukė aplink pasaulį, bet Pietų vandenyne pateko į audrą, apgadinusią jos jachtą.

Regatos aplink pasaulį „Golden Globe Race“, kurioje dalyvavo Susie Goodall , pareigūnai penktadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad iš Kinijos į Argentiną plaukiantis laivas „MV Tian Fu“ pasiekė britės jachtą.
Regatos pareigūnai palaiko reguliarius radijo kontaktus su S. Goodall, kurios jachta 3,2 tūkst. km į vakarus nuo Horno kyšulio, netoli pietinio Pietų Amerikos galo, neteko stiebo. 29 metų S. Goodall yra jauniausia regatos dalyvė ir vienintelė dalyvaujanti moteris.
 
Regata prasidėjo liepos 1 dieną Le Sabl d’Olone Prancūzijoje. 18 buriuotojų pavieniui, be sustojimų ir be išorinės pagalbos turi nuplaukti maždaug 48 280 km ir sugrįžti į tą patį Prancūzijos uostą.
  

Žymos: Nelaimė, Audra, Laivas, Regata

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: „Tu – sekantis.“ Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.