Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-20

Vieną koją praradusi manekenė sužinojo, kad teks amputuoti ir antrąją

  
Vieną koją praradusi manekenė sužinojo, kad teks amputuoti ir antrąją
© Facebook nuotr.
Greitai modeliui bus amputuota ir antroji koja.
Modeliu dirbanti jauna mergina dalį kojos prarado po to, kai dėl tampono ją ištiko toksinio šoko sindromas.

Modeliu dirbanti jauna mergina dalį kojos prarado po to, kai dėl tampono ją ištiko toksinio šoko sindromas (TSS). Dabar Lauren Wasser atskleidė, kad ruošiasi ir antros kojos amputacijai.

2012 m. tuo metu dirbusi manekene mergina ne tik nebuvo tikra, ar dar kada nors tęs pradėtą karjerą, tačiau ir dėl to, ar pavyks išgyventi. Tačiau sunkiausią savo gyvenimo potyrį modeliui, aktorei ir aktivistei pavyko paversti edukacine patirtimi kitiems.
29-erių Lauren toksinį šoką dėl laiku neišimto tampono menstruacinio periodo metu. Iš pradžių merginai pasireiškė panašūs į gripo simptomus, kurie greitai komplikavosi į širdies smūgį, dėl kurio jaunos merginos gyvybę palaikė aparatai.
 
Dėl patirto TSS, merginai abejose kojose prasidėjo gangrena - dešinę teko amputuoti žemiau kelio. Tuomet Lauren neteko ir kairės kojos pirštų. Nors tuo metu gydytojai rekomendavo amputuoti abi kojas, mergina nusprendė bandyti išsaugoti kairiąją.
 
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
 
Tačiau dabar prabėgus keleriems metams ir kasdien kenčiant kojų skausmus, Lauren Wasser gydytojai pranešė, kad dėl tolimesnės merginos sveikatos ir antra koja turi būti nedelsiant amputuota.
 
„Po kelių mėnesių neišvengiamai bus amputuota mano antra koja. Ir aš nieko negaliu padaryti”, - asmeninėje paskyroje pranešė L.Wasser.
 
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
 
Tačiau visi šie baisūs išgyvenimai merginos nepalaužė. Ji aktyviai toliau kovoja ir skleidžia informaciją apie tamponų sukeliamą toksinio šoko pavojų viso pasaulio moterims.
 
  

Žymos: Modelis, Amputacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną dieną skaistyklon buvo atsiųstos vien moterys. Šventasis Petras joms ir sako:
– Ženkit žingsnį į priekį visos tos, kurios buvot neištikimos savo vyrui.
Visos žingt žingsnelį, tik viena liko stovėti.
Šv. Petras:
– Aišku, aišku... Visos į pragarą, kurčioji irgi.