Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, DELFI.lt,   |   2019-05-18

Vindzoro pilyje – karališkos ledi Gabriellos vestuvės: princas Harry į ceremoniją atvyko be žmonos

  
Vindzoro pilyje – karališkos ledi Gabriellos vestuvės: princas Harry į ceremoniją atvyko be žmonos
© facebook nuotrauka

Šeima, kolegos, artimieji šeštadienį rinkosi pasveikinti karališkosios nuotakos ledi Gabriellos Windsor ir jos jaunikio Thomaso Kingstono. Pora Šv. Jurgio koplyčioje oficialiai tapo vyru ir žmona.

i Gabriella ir jos mylimasis finansininkas Thomasas susituokė Vindzoro pilyje, kur pernai savo karališkas vestuves iškėlė princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle.

Kaip praneša Bakingamo rūmai, Th. Kingstonas karališkajai šeimos narei pasipiršo praėjusių metų rugpjūtį.

Tuo metu pora atostogavo nedidelėje Sarko saloje, Lamanšo sąsiauryje. Ledi G. Windsor yra Kento princo Michaelo, Anglijos karalienės pusbrolio, dukra. Nuotaka yra 52-oji eilėje į karališkąjį sostą.

Nuotaka vestuvių dieną pasipuošė italų mados namų „Luisa Beccaria“ suknele, kurią puošė nėriniai. Į koplyčią jaunąją lydėjo tėtis.

Būryje svečių, kurie į ceremoniją atvežti vintažiniais autobusais, buvo galima išvysti ne tik Anglijos karalienę ar jos vyrą princą Philipą, bet ir princesę Beatrice su mylimuoju Edoardo Mapelli Mozzi bei princą Harry.

Netoli Vindzoro pilies gyvenantis Sasekso kunigaikštis į vestuvių ceremoniją atvyko be savo žmonos Meghan.

Tikėtina, kad kunigaikštienė šią progą praleido dėl motiniškų pareigų – sutuoktiniai šį mėnesį tapo sūnaus Archie tėvais.

Princą Harry į šią iškilmingą ceremoniją atlydėjo aktorė Sophie Winkleman. Vestuvių apeigų nepraleido ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sesuo Pippa Middleton bei jos vyras Jamesas Matthewsas.

Įdomus faktas, kad nuotakos jaunikis 2011 metais susitikinėjo su Pippa. Nors jųdviejų santykiai iširo, panašu, kad jiedu sutaria draugiškai.

Jamesas taip pat buvo pakviestas į Pippos vestuves, kuriose jis pasirodė su ledi Gabriella.
  

Žymos: Vestuvės, Karališka pora, princas Haris, karališkosios vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)