Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-07-03

Whirlpool pripažįsta, kad JK namuose gali būti net 800 000 mirtinai pavojingų drabužių džiovintuvų

  
Whirlpool pripažįsta, kad JK namuose gali būti net 800 000 mirtinai pavojingų drabužių džiovintuvų
© facebook nuotrauka

Birželį vyriausybė paskelbė išleisiantį įsaką skubiai atšaukti apie 500 000 drabužių džiovintuvų, sukeliančių didelę gaisro riziką.

Whirlpool pripažino, kad Jungtinės Karalystės namuose gali stovėti net 800 000 mirtinai pavojingų, defektuotų drabužių džiovintuvų.  
Vyriausybė paskelbė išleisiantį įsaką skubiai atšaukti apie 500 000 tokių drabužių džiovintuvų, tačiau parlamento nariams pradėjus spausti kompaniją, ši pripažino, kad tokios buitinės technikos vienetų iš tiesų yra gerokai daugiau.  
 
Kompanija taip pat atskleidė žinanti apie 54 jų produktų sukeltus gaisrus, taip pat prisipažino dėl šių žinių ėmusi gerinti produktą.   
 
Vis dėl to, atstovai iš Londono gaisrininkų gelbėtojų tarnybos teigia žiną, kad net modifikuotose džiovintuvuose apstu gaisrą sukelti galinčių klaidų.   
 
Jemma Spurr, moteris, kurios džiovintuvas sukėlė gaisrą kompanijos buvo paprašyta pasirašyti NDA - sutartį, kuria ji pasižada neprasitarti apie įvykį.   
Kompanijai pranešus, kad jie siekė paskleisti žinią apie defektuotus gaminius, parlamentarė Antoinette Sandbach jų tvirtinimą sutriuškino klausimu, kodėl tada jie reikalavo žmonių pasirašinėti tokias sutartis.    Kompanija gynėsi, esą tai svarbi bet kokio sandėrio dalis.   
 
Ekspertų manoma, kad Grenfell daugiabučio gaisrą taip pat sukėlė Whirlpool gaminys.   
 
5 000 000 drabužių džiovintuvų turėjo gamyklinį defektą, leidusį pūkams liestis prie kaitinimo elemento, o taip ir kildavo gaisrai. Skaičiuojama, kad tokiu būdu kilo bent 750 gaisrų.   
 
Creda ir Hotpoint firmų gaminiai taip pat paveikti.  
  

Žymos: Gaisras, Pavojus, džiovyklė, drabužių džiovyklė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...