Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, DELFI.lt   |   2019-04-07

Žvilgsnis į Kate Middleton kasdienybę: pasakė, kas jai sunkiausia būnant mama

  
Žvilgsnis į Kate Middleton kasdienybę: pasakė, kas jai sunkiausia būnant mama
© facebook nuotrauka

Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton neslepia, kad būti mama nėra taip paprasta. Ji susiduria su tais pačiais sunkumais, kaip ir dauguma mamų. Jos teigimu, didžiausia problema – būdama mama ji jaučiasi vieniša, rašoma tinklalapyje babygaga.com.

Pasak jos, iki pirmojo vaiko gimtadienio sulaukiama daug pagalbos ir palaikymo, tačiau vėliau šios paramos labai sumažėja.
K.Middleton netgi pripažįsta, jog jaučiasi vieniša, nors aiškiai suvokia, kad sulaukia daug daugiau pagalbos už daugumą kitų motinų.
 
Trijų vaikų mama pasakoja, kad motinystė reikalauja didelių pastangų, ir ji supranta, kad dauguma mamų greičiausiai susiduria su dar didesniais sunkumais nei ji, nes jos nesulaukia tokios pagalbos su vaikais, kokią turi ji.
 
Todėl K.Middleton suprato norinti padėti kitoms mamoms susidoroti su savo iššūkiais, kurie gali iškilti motinystės kelyje.
 
Ji padėjo sukurti programą pavadinimu „Family Action Organization“. Ši programa padeda tėvams įveikti sunkumus ir iššūkius, su kuriais jie gali susidurti gyvendami skurde.
 
Šios programos tikslas – padėti tėvams gauti atsakymus į klausimus apie tėvystę, finansines ir emocines problemas. Anot Kembridžo hercogienės, labai svarbu, kad tėvai sulauktų pagalbos, kuri padėtų jiems eiti tėvystės keliu.
 
Motinystė gali būti labai vieniša. Daug dienų praleidžiama patalpose su labai piktu bosu, kuris reikalauja viso pasaulio.
Jeigu nesulauki reikiamos pagalbos, gali pasijausti atskirtas nuo pasaulio.
 
Tad vienas svarbiausių patarimų, kurį K.Middleton gali duoti jaunoms mamoms – rasti žmonių, kurie gali jus palaikyti ir jums padėti.
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, Vaikai, Karališkoji šeima, Vaikų auklėjimas, karališkoji pora

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.