Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-21

Anglijos atostogų sostinėje bus draudžiama rūkyti

  
Anglijos atostogų sostinėje bus draudžiama rūkyti Jeigu taryba patvirtins pasiūlymą, Brightono paplūdimyje ir parkuose bus draudžiama rūkyti.
Mes pasiryžę apsaugoti žmones nuo neigiamo rūkymo poveikio viešose vietose, ypač vaikus, kurie yra labiausiai pažeidžiami.

Brightonas gali tapti pirmuoju miestu Jungtinėje Karalystėje, kuriame bus draudžiama rūkyti paplūdimyje, paskelbė naujienų portalas express.co.uk.

Populiaraus pajūrio kurorto tarybos nariai planuoja įstatymais uždrausti rūkymą, siekdami padaryti miestą „sveikesnį“ lankytojams. Toks draudimas žymiai padidintų nerūkomų miesto zonų skaičių, nes būtų taikomas ir parkams. Net 42-ose Brightono vaikų žaidimų aikštelėse, savanorišku miestiečiu pritarimu, jau uždrausta rūkyti.
Jeigu miesto taryba šiandien patvirtins šį siūlymą, per artimiausias 12 savaičių bus apklausiami miesto gyventojai ir tada priimamas galutinis sprendimas.
 
„Tiesa” anksčiau rašė ir apie panašius planus apriboti rūkalius Welso paplūdimiuose.
 
Tyrimai rodo, kad dėl iškvėpiamų cigarečių dūmų vaikams kyla ypač didelė rizika susirgti kvėpavimo takų ligomis ir astma. Toks pasyvus rūkymas yra labai kenksmingas žmogaus sveikatai.
 
Brightono tarybos narys, atsakingas už sveikatą ir gerovę, Danielis Yates sakė: „Mes pasiryžę apsaugoti žmones nuo neigiamo rūkymo poveikio viešose vietose, ypač vaikus, kurie yra labiausiai pažeidžiami.“
 
Tačiau jau susilaukta ir prieštaravimų tokio įstatymo įvedimui.
 
„Forest“ grupės direktorius Simonas Clarkas sakė: „Rūkaliai turėtų rūkyti atsakingai šalia aplinkinių, bet draudimas rūkyti atvirose erdvėse yra nereikalingas, neteisingas ir prieštarauja žmogaus individualioms laisvėms“.
 
  

Žymos: Paplūdimiai, Brighton, Rūkymo draudimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Muitininkas įeina į vagono kupė ir trumpai pažeria:
– Narkotikai, ginklai, spiritas, kontrabanda…
– Vienas keleivis, vos akis praplėšdamas, sako:
– Ačiū, nereikia – patys turime!
*****