Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-05-18

Anglijos sveikatos sistemos laukia milžiniški pokyčiai

  
Anglijos sveikatos sistemos laukia milžiniški pokyčiai Jungtinės Karalystės Ministras Pirmininkas Davidas Cameronas.
18 mln. pacientų pas bendrosios praktikos gydytojus (angl. GP) galės apsilankyti vakarais ir savaitgaliais, o ligoninėse dirbs pakankamai darbuotojų.

Antrajai kadencijai išrinktas Jungtinės Karalystės (JK) Ministras Pirmininkas Davidas Cameronas šiandien pirmosios savo viešosios kalbos metu paskelbs apie planuojamus milžiniškus pokyčius šalies sveikatos sistemoje, - pranešė theguardian.com.

Tūkstančiai naujų gydytojų bus priimti dirbti Nacionalinėje sveikatos tarnyboje (angl. National Health Service, NHS). Per artimiausius penkerius metus tikimasi įdarbinti papildomus 5 tūkst. bendrosios praktikos gydytojų.
D. Cameronas sieks užtikrinti, kad NHS pagalbą pacientams galėtų teikti septynias dienas per savaitę „kad ir kur jie bebūtų”.
 
Savo kalboje Ministras Pirmininkas prižadės, kad iki 2020-ųjų JK 18 mln. pacientų pas bedrosios praktikos gydytojus (angl. GP) galės apsilankyti vakarais ir savaitgaliais, o ligoninėse dirbs pakankamai darbuotojų.
 
Pasak D. Camerono, pacientų, į ligonines atvykusių savaitgaliais, mirtingumas yra didesnis ir išaugo 16 proc. Remdamasis šiuo šokiruojančiu faktu, Ministras Pirmininkas sieks sukurti „pirmąją pasaulyje sveikatos sistemą, prieinamą septynias dienas per savaitę”.
 
  

Žymos: David Cameron, NHS

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Nes miegamajame yra gulintis policininkas.