Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-09

Apatinio žandikaulio nuolatinių dantų atkūrimas ant 3 implantų per 1 dieną! 

  
Apatinio žandikaulio nuolatinių dantų atkūrimas ant 3 implantų per 1 dieną!

Pilnas apatinio žandikaulio dantų atkūrimas ant trijų implantų su nuolatiniais dantimis. Tokią dantų atkūrimo operaciją atliko implantuojantis gydytojas Marius Bučinskas.

„Džiaugiuosi, kad inovacijos odontologijos srityje sparčiai žengia į priekį, tačiau dar labiau džiaugiuosi, kad galiu jas taikyti praktikoje. Tai reiškia, kad Lietuvoje teikiamos pasaulinio lygio paslaugos“, – mintimis dalijosi daugiau nei dešimtmetį dantis implantuojantis klinikos „Dantų harmonija“ gydytojas Marius Bučinskas.
Gydytojas M. Bučinskas su šiuo gydymo metodu susipažino Frankfurte: išklausė teorinę dalį ir atliko praktinę dalį.
 
Kursus vedė tarptautinį pripažinimą turintis gydytojas Rubén Davó.
 
Kursuose dalyvavo odontologų iš įvairių pasaulio šalių: Italijos, Lenkijos, Rusijos ir kt.
 
Šis gydymo metodas tarptautiniu mastu odontologams buvo pristatytas 2017 spalio 21 d. Frankfurte ir mažiau nei po savaitės buvo pritaikytas Vilniuje.
 
Ilgametė patirtis, tinkama paciento situacija bei noras taikyti inovatyvų gydymą lėmė tai, kad jau kitą savaitę po kursų vienam iš gyd. M. Bučinsko pacientų buvo pasiūlytas ir pritaikytas šis gydymo metodas.
Implantuojantis gyd. M. Bučinskas pabrėžė, kad šis gydymo metodas yra ilgalaikių tyrimų, analizių ir tobulinimų rezultatas tarptautiniame lygmenyje: JAV, Australija, Europa.
 
– Gydytojau, papasakokite apie šį gydymo metodą išsamiau.
– Mano nuomone, šis gydymo metodas – tai galimybė platesniam žmonių ratui turėti kokybiškus ir tvirtus dantis už prieinamą kainą.
 
Iki šiol buvo plačiai taikomas neišimamų dantų atkūrimas ant keturių ir daugiau implantų. Be mažesnio implantų skaičiaus, naujasis gydymo metodas pasižymi ir tuo, kad pacientas nenešioja laikinųjų dantų.
 
Ant implantų tvirtinami nuolatiniai dantys, kurių ilgai laukti nereikia – jie gali būti pagaminti tą pačią dieną.
Ypač svarbu tai, kad klinikoje „Dantų harmonija“ turime nuosavą CAD/CAM dantų protezų laboratoriją.
 
Tai taip pat leidžia pagreitinti ir kontroliuoti dantų gaminimo procesą.
 
Toks gydymo metodas ypač patogus iš kitų miestų ar šalių atvykstantiems pacientams.
 
Nors mūsų klinika įsikūrusi Vilniuje, tačiau pacientų sulaukiame iš įvairių Lietuvos regionų, taip pat nemažai pacientų atvyksta ir iš užsienio.
 
Manau, taip yra todėl, kad pacientai įvertina greitą ir kokybišką dantų atkūrimą ant implantų ir tai, kad visas jiems reikiamas odontologijos paslaugas gali gauti vienoje vietoje.
 
Tiesa, šis gydymo metodas, kai visi žandikaulio dantys yra atkuriami tik ant trijų implantų, gali būti taikomas tik apatinio žandikaulio dantims atkurti. Prieš tai, žinoma, reikalinga diagnostika. Klinikoje darome ne tik panoraminę dantų nuotrauką, bet ir kompiuterinę tomogramą. Kiekvieno žmogaus atvejis yra individualus, tad prieš sudarant gydymo planą ir paskiriant gydymo metodą būtina diagnostika ir konsultacija.
 
– Nuo ko prasideda gydymas?
 
– Mano manymu, paciento gydymas turi prasidėti nuo paciento ir gydytojo dialogo. O kad dialogas būtų tikslingas – reikalinga diagnostika.
 
Marius Bučinskas
 
 
 
 
 
 
 

Registracija telefonu

+370 610 11 222

Olimpiečių g. 1A-9, LT-09235, Vilnius
  

Žymos: Dantų implantai, Dantų Harmonija, Marius Bučinskas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.