Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-10-31

Apsiplikiusiam pyragu – tūkstantinė kompensacija

  
Apsiplikiusiam pyragu – tūkstantinė kompensacija Rajonų tarybos valstybės tarnautojams kompensacijas moka už menkiausius skundus.

Vietos valdžios institucijos moka tūkstantines kompensacijas susižeidusiems darbe. Kai kurie iš jų gavo išmokas už tai, kad patys sau ant krūtinės užsipylė karšta skystą desertą ar susižeidė žaisdami vaikų žaidimų aikštelėse.

Dailymail.co.uk skelbė, jog per pastaruosius penkerius metus rajonų tarybos išmokėjo £101 mln. kompensacijų darbe nukentėjusiems žmonėms. Kompensacijas gavo daugiau nei 8800 valstybinio sektoriaus darbuotojų. Dar tūkstančių ieškiniai buvo atmesti, įskaitant ir mokytoją, norėjusią gauti kompensaciją už darbe nulūžusį nagą.
Nors dalis skundų yra pagrįsti, Tarybos patenkina ir visiškai absurdiškus prašymus. Pavyzdžiui, maisto vagonėlio darbuotojas gavo £2680 kompensacija už tai, kad apsitaškė verdančiu uogienės desertu. Taip pat taryba sumokėjo £4200 teismo išlaidų.
 
Padavėja iš Sunderlando gavo £1500 kompensaciją, nes nusidegino pirštą iš mikrobangės imdama karštą padažą. Valytoja, dirbanti Poole‘o miesto mokykloje, sau į akį įsitėškė tualeto baliklio ir už tai jai išmokėta £1000, kai, šios bylos teismo išlaidos kainavo £2383.
 
Mokesčių mokėtojų aljanso vadovas Andy Silvesteris įsitikinęs, kad „kompensacijų sistema tapo beprotiška“. „Nepadorios sumos už juokingus skundus reiškia vieną iš dviejų: arba Tarybos nesugeba sukurti saugios darbo aplinkos, arba jos skuba sumokėti kuo greičiau net ir akivaizdžiai meluojantiems darbuotojams“, - kalbėjo mokesčių mokėtojų gynėjas.
 
  

Žymos: Sveikata, Kompensacija, Ligos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daktaras sėdi namie. Žiūri televizorių. Staiga pasigirsta skambutis. Daktaras pakelia ragelį, o ten - keli kolegos:


- Sveikas, Jonai, čia mes trise geriam, gal nori prisidėti?


- Gerai, tuoj atvažiuoju. Jau besirengiantį daktarą sustabdo žmona:


- Jonai, kur tu eini? Ar koks rimtas atvejis?


- Taip, labai rimtas. Ten jau trys gydytojai!