Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-12-14

Britanijoje teisiamas chirurgas, „pažymėdavęs savo operuojamus pacientus

  
Britanijoje teisiamas chirurgas, „pažymėdavęs savo operuojamus pacientus Britanijoje teisiamas chirurgas, pažymėjęs pacientų kepenis savo inicialais

Didžiojoje Britanijoje prieš teismą trečiadienį stojęs chirurgas prisipažino savo inicialais pažymėjęs transplantuojamas kepenis dviems savo pacientams, stebint kitiems kolegoms.

Vis tik 53 metų Simonas Bramhallas nesutiko pripažinti savo kaltės dėl kūno sužalojimo.
Ši byla „neturi teisinio precedento baudžiamojoje teisėje“, sakė prokuroras Tony Badenochas, kalbėdamas apie Karalienės Elzbietos ligoninėje Birmingame įvykdytus nusikaltimus.
 
„Tai nebuvo pavienis incidentas, o dukart pasikartojęs veiksmas, reikalaujantis tam tikrų įgūdžių ir susitelkimo... ir įvykdytas kolegų akivaizdoje“, – sakė kaltintojas, pavadindamas šią bylą „labai neįprasta ir sudėtinga“.
 
Pasak Karūnos kaltintojų atstovės Elzabeth Reid, „Simonas Bramhallas buvo gerbiamas chirurgas, kuris užpuolė du savo pacientus, atlikdamas jiems operacijas“.
 
„Tai buvo tyčinis neteisėtos jėgos panaudojimas prieš pacientą, kuriam buvo taikoma nejautra. Toks elgesys yra neteisingas ne tik moraliniu, bet ir kriminaliniu požiūriu. Tai buvo piktnaudžiavimas klientų pasitikėjimu“, – sakė ji.
 
Iki nuosprendžio, kuris bus skelbiamas sausio 12 dieną, S.Bramhallas buvo paleistas už užstatą.
 
  

Žymos: Teismas, Nusikaltimai, chirurgas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!