Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-12

Dantų gydymas be baimės

  
Dantų gydymas be baimės

Nepagrįsta baimė ir išankstinės nuostatos - tai pagrindinės priežastys, dėl kurių dauguma pacientų vizitą pas odontologą kaskart atideda rytojui.

Vieni nerimauja dėl galimo ilgo ir sudėtingo gydymo, kiti – dėl išlaidų, o treti – tiesiog drovisi susidariusios situacijos. Tačiau, kaip teigia MIR klinikos burnos chirurgas Soheil Bechara, delsdami problemų mes neišsprendžiame, o tik padidiname jas. Juolab, kad šiandien pacientams galime pasiūlyti pačių įvairiausių išeičių.
Galimybė rinktis
 
Kaip ir kasdieniniame gyvenime, taip ir odontologijoje, kiekvieną problemą galima išspręsti bent keliais skirtingais būdais. Svarbu tik pasiryžti ir nuo kažko pradėti. O pradėti vertėtų nuo konsultacijos. Tai pirmasis ir bene svarbiausias gydymo etapas, kurio metu detaliai aptariama esama situacija ir visi galimi jos sprendimo būdai. Pasiūlydami pacientui kelias alternatyvas, suteikiame galimybę pačiam pasirinkti kainos bei laiko atžvilgiu priimtiniausią variantą. Juk kiekvienas ieškome, ne brangiausio ar pigiausio sprendimo, o tokio, kuris atitiktų mūsų lūkesčius.
 
Gydymas be baimės ir skausmo
 
Net ir šiandien dauguma pacientų prieš vizitą pas odontologą junta nepaaiškinamą baimę. Dažniausiai tai būna susiję su praeityje išgyventais nemaloniais pojūčiais. Tačiau ar verta to bijoti šiandien? Tikrai ne. Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio odontologinė problema sprendžiama, visais atvejais atliekamas nuskausminimas, kurio dėka, net ir tokia nemaloni procedūra, kaip danties šalinimas, tampa paprasta. Tais atvejais, kai planuojama sudėtingesnė operacija, o pacientas jaučia nerimą ar pykinimą, papildomai gali būti taikoma ir intraveninė sedacija. Jos metu pacientas išlieka itin ramus bei atsipalaidavęs, o pabudęs dažniausiai prisimena tik tuos įvykius, kurie buvo prieš operaciją.
 
Rezultatas po 1 – 2 savaičių
 
Dažnai pacientai mūsų klausia, kodėl tai, kąmespadarome per dvi savaites, kiti - per kelismėnesius. Atsakymas paprastas. Mūsų didžiausias privalumas – fantastiška komanda.Visus musvienija ne specialybė ar darbo vieta, o požiūris ir rezultatas, kurio mes pasiekiame dirbdami drauge.
Jei pacientui reikalingos tik estetinės procedūros, tokios kaip plombavimas, mini protezavimas (laminatės) ar protezavimas, visas gydymas gali būti atliktas vos per 1-2 savaites. O esant mažiems defektams ir per vieną vizitą.
 
Jei gydymo plane numatytos chirurginės procedūros, tokios kaip dantų implantacija, kaulo augmentacija ar sinuso dugno pakėlimas, bendras gydymo laikotarpis bus kiek ilgesnis, tačiau estetiniu rezultatu pacientas galės džiaugtis vos po 1 savaitės. Pirmojo vizito metu įgyvendinama visa chirurginė dalis: pašalinami nereikalingi dantys, atliekama kaulo augmentacija, įsriegiamas reikiamas implantų skaičius. Po savaitės pašalinami siūlai ir pritvirtinami laikini vainikėliai, kurie implantų prigijimo laikotarpiu atrodys lyg savi dantys. Po 2-3 mėnesių, prigijus įsriegtiems implantams, laikini vainikėliai bus pakeisti tvirtais ir natūraliai atrodančiais nuolatiniais dantimis.
Konsultacija nuotoliniu būdu: ,,Skype” bei elektroniniu paštu
 
MIR klinikos pacientai, gyvenantys kitoje šalyje, preliminarią gydymo eigą gali aptarti nuotoliniu būdu - bendraudami ,,Skype” programa ar elektroniniu paštu. Tam, kad pirminė konsultacija būtų kuo tikslesnė, rekomenduojame turėti panoraminę burnos nuotrauką, darytą vienerių metų laikotarpyje. Ji padės gydytojams detaliau įvertinti esamą situaciją bei tiksliau numatyti reikalingas procedūras, vizitų skaičių, gydymo kainą ir trukmę.
 
Konfidencialumas ir diskretiškumas
 
Nevisuomet gyvenimas susiklosto taip, kaip mes norime. Kartais tam tikros aplinkybės priverčia mus,net ir labai svarbius sprendimus atidėti rytojui. Ir dėl to neturi būti niekam gėda. Juk gydytojo pareiga - rasti sprendimą, o ne teisti, smerkti ar vertinti pacientą.
 
Tarptautinis implantologijos centras MIR
 
Adresas: Kalvarijų g. 272A, 08339 Vilnius
Mobilustelefonas: +370 611 55512
Telefonas: +370 5 2195971
Elektroninispaštas: [email protected]
Tinklalapis: www.mirklinika.lt
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!