Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-04-01

Dėl netinkamai padėtų kojų, eismo įvykyje moteris neteko pusės kaktos

  
Dėl netinkamai padėtų kojų, eismo įvykyje moteris neteko pusės kaktos
© Facebook.com
Grainne Kealy

35-erių Grainne Kealy eismo įvykio metu susilaužė visus veido kaulus. Tai nutiko per kelionę ant automobilio prietaisų skydelio sudėtų kojų ir išsiskleidusios oro pagalvės. 
2007-ųjų gruodį keliu važiavęs Grainne vaikino vairuojamas automobilis paslydo ant ledo ir rėžėsi į sieną. Kadangi moteris automobilio keleivio pusėje sėdėjo susikėlusi kojas ant prietaisų skydelio, išsiskleidus oro pagalvei jos keliai iš visų jėgų trenkėsi jai į veidą.
Grainne buvo išmušti du dantys, ji patyrė nestiprią smegenų traumą, į smegenis išsiliejo skysčiai. Tačiau bene labiausiai matoma ir skaudžiausia avarijos pasekmė – kaktos kaulų netekimas.
 
Net dvejus metus G. Kealy gyveno turėdama tik pusę kaktos. Galiausiai, sutrupinti kaulai buvo pakeista keramikine plokštele.
 
 
 
Net ir praėjus daugiau nei dešimtmečiui po avarijos, Grainne negali pamiršti šio skaudaus ir jos gyvenimą tragiškai užbaigti galėjusio įvykio.
 
Moteris baisisi socialiniuose tinkluose žvaigždžių viešinamomis nuotraukomis, kuriose jos automobilyje sėdi būtent taip, kaip Grainne prieš avariją. Juk jų pavyzdžiu seka milijonai žmonių.
 
„Man skauda širdį, kad niekas nežino, kaip tai pavojinga. Patikėkite, taip sėdėti tikrai nėra verta, – feisbuke rašė moteris. – Po avarijos sveikau labai ilgai, o dėl patirtų komplikacijų, vis dar nesu 100 proc. pagijusi. Eismo įvykio neprisimenu, taip pat trijų mėnesių iki jo ir mėnesio po to.“
 
Pažvelgusi į veidrodį mergina negalėjo savęs pažinti. Net ir dabar kalbant, vidury sakinio Grainne užsikerta, jai sunku rasti tinkamus žodžius. Taip, pasak moters, nutinka labai dažnai.
 
Be to, ji beveik kasdien kenčia stirpų galvos skausmą, jis atsiranda aplink ją susibūrusiems žmonėms triukšmaujant, grojant muzikai. Moteriai nesiseka ilgai sutelkti dėmesio. Visa tai - avarijos pasekmės, Metro.co.uk sakė ji.
 
Moteris prašo pagalvoti apie save, savo ir artimųjų sveikatą ir niekada nesidėti kojų ant prietaisų skydelio bei neleisti to daryti kitiems.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Avarija, Automobiliai, Grainne Kealy

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viename prekybos centre močiutė prie žuvies skyriaus apžiūrinėja akvariumą su gyvomis žuvimis.
– Ar šviežios? – klausia pardavėjos.
– Žinoma, močiute, taigi matote, kad juda...
– Aš irgi dar judu, – atšovė močiutė.