Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-03-21

Deportacijos baimė: nėščios imigrantės vengia gydytojų

  
Deportacijos baimė: nėščios imigrantės vengia gydytojų
© Pixabay.com
Besilaukianti moteris.
Jeigu vėluos sumokėti 5 tūkst. svarų sterlingų sąskaitą už priežiūrą besilaukiant, paslaugos joms bus nutrauktos

Besilaukiančios imigrantės bijo kreiptis į medikus, manydamos, kad gali būti deportuotos. Negana to, moterys baiminasi lankytis pas medikus dėl didelių išlaidų už paslaugas.

 Moterys, kurių prieglobsčio Jungtinėje Karalystėje prašymo procesas – sudėtingas, gavo laiškus, kad jeigu vėluos sumokėti 5 tūkst. svarų sterlingų sąskaitą už priežiūrą besilaukiant, paslaugos joms bus nutrauktos, - skelbė portalas standard.co.uk.
Organizacija „Pasaulio gydytojai“, prižiūrinti išnaudotas moteris, dokumentų neturinčius migrantus bei prieglobsčio prašytojus Rytų Londone, paskelbė, kad tokius laiškus gavusių imigrančių skaičius žaibiškai kyla.
 
Deman Le Déaut, vadovaujanti moters ir vaiko klinikai Bethnal Green rajone, tvirtina, kad imigrantai jai kasdien kartoja, jog jiems nebuvo suteikta medicinos priežiūra. Medikė pasakojo, kaip jos nėščios pacientės, neturinčios namų ir nakvojančios sename autobuse, nepriėmė poliklinikoje, nes ji neturėjo asmens tapatybės dokumentų.
 
Kitos moterys, atvyksta į jos kliniką prieš pat gimdymą, mat ligoninėse jas paprasčiausiai išvaro. Medikė tikina, kad 3-9 mėnesius besilaukiančios moters nepriežiūra yra be galo pavojinga ir jai, ir kūdikiui.
 
Tokių laiškų siuntimas ir perspėjimas dėl medicinos priežiūros nutraukimo net besilaukiančioms moterims, ypač pažeidžiamoms, yra neteisėta. Gydytojos teigimu, nėščios imigrantės paprasčiausiai bijo eiti į ligoninę, nes jų labai dažnai nepriima.
  

Žymos: imigracija, Nėštumas, sveikatos priežiūra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi kaimynės:
– Ką gi jūs darote, kad jūsų rankos tokios išpuoselėtos?
– Nieko.