Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-06

Gripas siautėja visoje šalyje

  
Gripas siautėja visoje šalyje Smarkiausiai gripas siautėja Kaune.

Vilnius – tai dar vienas mietas, kuriame paskelbta gripo epidemija. Sergamumas gripu ir peršalimo ligomis sostinėje šios savaitės pradžioje jau viršijo epidemijos slenkstį – iš 10 tūkst. gyventojų sirgo 155 asmenys.

Itin atidžiai šiuo metu stebimi darželiai ir mokyklos. Pranešama, kad vasario 1-ą dieną mokyklose sirgo apie 19 proc. moksleivių, darželiuose - 32 proc., apie 28 proc. vaikų nelankė neformaliojo ugdymo įstaigų.
Baiminamasi, kad šiemetinis gripas ir naujos jo formos nepaliestų pačių mažiausių ir paauglių. Nors kad virusas pavojingas ir mirtinas ne tik vaikams, įrodo faktai – jau mirė dvi vyresnio amžiaus moterys, nuo ligos sukeltų komplikacijų mirė ir trisdešimtmetė bei 12 metų mergaitė Kaune.
 
Šiuo metu visoje Lietuvoje jau neveikia dešimtys mokyklų didžiuosiuose miestuose. Pavyzdžiui, Alytuje uždarytos visos 17 mokyklų, Panevėžyje pamokos vyksta tik vienoje iš 22. Kaune uždaryta 14 mokyklų, Šiauliuose uždarytos aštuonios mokyklos ir 87 klasės dar veikiančiose mokyklose.
 
Klaipėdoje pamokos nevyksta tik vienoje Hermano Zudermano gimnazijoje, bet jau artimiausiu metu sprendžiama, kelias mokyklas dar reikia uždaryti.
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Gripas, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
– Kokio paukščio čia kiaušiniai?
– Nežinau.
– O čia?
– Taip pat nežinau.
– O čia?
– Neįsivaizduoju!
– Na, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Petriukas ir sako:
– Atpažink iš kiaušinių!