Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-11

Į Londoną atvykstanti gydytoja ne tik pagydys, bet ir išmokys 

  
Į Londoną atvykstanti gydytoja ne tik pagydys, bet ir išmokys

Iš Lietuvos į Londoną ne pirmą kartą atvykstanti gydytoja dermatologė ne tik padės atsikratyti nepageidaujamų odos darinių, bet ir surengs mokymus grožio industrijos specialistams, po kurių jie galės dar labiau išplėsti savo teikiamų paslaugų spektrą.

Nuo sausio 26-osios iki vasario 4-osios Barkinge esančioje klinikoje „May’s studio“ viešėsianti specialistė teiks tokias paslaugas kaip įvairių odos darinių – papilomų, karpų, užkrečiamųjų moliuskų, bei kitų – šalinimas, taip pat atliks patikrą siekiant aptikti piktybinius darinius (ABCDE taisyklė).
Gydytoja ne tik šalina dermatologinių problemų pasekmes, bet ir atlieka tokias grožio procedūras kaip botulino ir hialurono injekcijos, skirtas įvairioms raukšlėms pašalinti bei veido odai lyginti, jos paslaugų arsenale lūpų korekcija ir putlinimas, mezoterapija ir biorevitalizacija.
 
Tokie dermatologės vizitai Londone vyksta ne pirmą kartą – poreikis jaučiamas po ankstesnių jos apsilankymų.
 
Ši specialistė ne tik gydo, bet ir rengia įvairius sertifikuotus grožio injekcijų mokymus visiems interesantams, dirbantiems grožio industrijoje. Juos baigę žmonės turės galimybę iš karto taikyti įgytas žinias, mezoterapijos pagalba spręsti tokias odos problemas kaip: bėrimai, kuperozė, randai, raukšlės, maišeliai po akimis, vystanti oda, celiulitas, strijos, nutukimas, pagurklis, plaukų slinkimas.
 
Šių kursų metu taip pat galima išmokti atlikti biorevitalizacijos procedūrą – biorevitalizacijos metu įvidurinį odos sluoksnį mažais kiekiais yra suleidžiama įvairios koncentracijos laisva hialuroninė rūgštis.
 
Tokiu būdu ypač veiksmingai atstatoma odos drėgmė, atkuriamas odos vandens balansas, atsiranda optimalios sąlygos ląstelių atsinaujinimui, ląstelių metabolizmui, stimuliuojama kolageno, elastino ir savos hialurono rūgšties sintezė.
 
Taip pat mokoma kaip taisyklingai atlikti hialurono rūgšties bei botulino injekcijas, pilingų pritaikymo, naudojimo.
6 mėnesius trunkančių mokymų metu vyks ne tik susitikimai su gydytoja, tačiau ir po jų galimos konsultacijos nuotoliniu būdu, programėlių „Viber“ ar „WhatsApp“ pagalba, elektroniniu paštu. Mokymų dalyvės nuolat nemokamai gaus naujausią informaciją apie produktus bei procedūras.
 
Beje, šių kursų metu dirbama tik su visame pasaulyje pripažintais produktais, nenaudojamos jokios neaiškios kilmės priemonės.
 
Susidomėję susitikimais su gydytoja neturėtų laukti, nes vietų skaičius ribotas.
 
Registracija ir daugiau informacijos – telefonu 07743 467235.
 
Klinikos „May’s studios“ adresas:
120 high street , Barkingside
IG6 2DU London, United Kingdom
 
Kol kas gydytoja paslaugas teikia ir mokymus rengia tik Londone, tačiau jeigu atsirastų grupelė norinčiųjų dalyvauti kursuose kitame JK mieste, specialistė yra pasirengusi atvykti ir mokymus vesti kitose šalies vietose.
 
Gydomos įvairios dermatologinės problemos:
 
  

Žymos: dermatologė Londone, may's studio

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...