Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   kentonline.co.uk   |   2017-01-23

Iš ligoninės išrašytas vyras netrukus mirė

  
Iš ligoninės išrašytas vyras netrukus mirė
© Flickr.com nuotr.
Namo vyrą parvežę medikai sakė, kad jis pasveiko, nors atrodė priešingai.
Ligoninės medikai paaiškino, kad vyras buvo puikios būklės, nors atrodė priešingai.

Dar vienas smūgis suduotas braškančiai Jungtinės Karalystės gydytojų reputacijai: Kento grafystėje esančios ligoninės daktaro sprendimu kaip pasveikusio namo išsiųsto vyro gyvybė netrukus užgeso.

Canterburio ligoninėje 88 metų Williamas Rompas buvo gydomas dėl lėtinės obstrukcinės plaučių ligos, o po vienos apžiūros gydytojai nutarė vyrą išrašyti ir medikų automobiliu parvežė namo.
Net neperrengtą ir ligoninės pižama aprengtą pacientą paramedikai įvedė į namą ir paguldė miegamajame žmonai paaiškinę, jog vyras išrašytas kaip pasveikęs, nors tai sutuoktinei sukėlė abejonių.
 
„Jis vos pastovėjo ir visas drebėjo, sunkiai kalbėjo, nieko nevalgė ir negėrė“, – iš ligoninės parvežto vyro būklę apibūdino žmona Brenda.
 
Kitos dienos ryte W. Rompo būklei dar labiau pablogėjus, moteris vėl paskambino į ligoninę ir paprašė atsiųsti medikus. Tačiau kai šie atvyko, vyras jau 15 minučių buvo miręs.
 
„Gydytojas man tvirtino, kad Williamas buvo puikios būklės ir tinkamas siųsti namo, bat kai paklausiau, kogėl jis mirė, atsakymo negavau“, – pasakojo B. Romp.
Atsakymo pradėjo ieškoti koroneris, pradėjęs tyrimą dėl W. Rompo mirties, žmona pateikė oficialų skundą ligoninei dėl abejotinos sutuoktinio priežiūros.
 
Ligoninė komentarus teikti atsisako.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Anglijos ligoninės, pacientas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.