Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   thelocal.com   |   2013-12-20

Ispanai kovoja ir prieš elektroninius rūkalus

  
Ispanai kovoja ir prieš elektroninius rūkalus Elektrinės cigaretės veikai įdėjus elementą, jose taip pat yra skystas nikotinas.

Netylant kalboms apie rūkymą ir šio žalingo įpročio poveikį sveikatai, imamasi uždrausti ir taip vadinamas elektrines cigaretes, kurios dabar labai paplitusios Ispanijoje įvairiose viešose vietose, pranešė portalas thelocal.com.

 Pasak Ispanijos sveikatos ministrės, šiuo draudimu norima padėti išvengti galimų sveikatos problemų ir užkirsti kelią reklamoms, kurios skatina rūkyti elektrines cigaretes.
Draudimai rūkyti elektrines cigaretes įsigaliojo medicinos ir valstybinėse įstaigose, taip pat viešajame transporte.
 
Elektrinės cigaretės veikia į jas įdėjus elementą, jose taip pat yra skystas nikotinas, kuris išsiskiria traukiant „dūmą“. Šios cigaretės labai populiarios Vakarų Europos valstybėse, nes jos neskleidžia aplinkiniams nemalonaus kvapo.
 
Elektrinių cigarečių gamintojai pasipiktino tokiais draudimais ir labai atvirai pareiškė, kad sprendimai turės neigiamos įtakos jų verslui. Pasak kompanijų atstovų, jie supranta, kodėl galėtų būti šios cigaretės uždraustos mokyklose ir sveikatos įstaigose, tačiau nepritaria argumentams, kad jų negalima būtų rūkyti kitose viešose vietose.
 
  

Žymos: Ispanija, Sveikata,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona sutinka vyrą, grįžusį iš darbo:

– Na, pagaliau!

– Kas pagaliau? Negi aš pavėlavau?

– Ne, pagaliau nuo tavęs kvepia padoriais moteriškais kvepalais!

*******