Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-03-05

Jaunuolį pakirto liga, kuria neserga beveik niekas

  
Jaunuolį pakirto liga, kuria neserga beveik niekas
© pexels.com
Gyvenimas sugriuvo akimirksniu.

25-erių metų Dale Clarke gyvenantis Jungtinėje Karalystėje nusprendė prabilti apie savo būklę, kad įspėtų kitus vyrus apie gresiantį pavojų.

Jaunuolis, kuris turėjo susikūręs gražų gyvenimą, turi šeimą ir laukia kūdikio staiga buvo priverstas sustoti ir apsvarstyti viską iš naujo.
Vieną dieną vaikinas ant savo lytinio organo apčiuopė spuogelį, kuris vis nedingo, tad jis kreipėsi į medikus. Po kelių tyrimų paaiškėjo liūdna diagnozė – nustatytas lytinio organo vėžys.
 
D. Clarke negalėjo suvokti, kad darbingas ir jaunas žmogus gali taip būti smarkiai palaužtas. Per kelias dienas jam pradėjo chemoterapijos, pašalinta dalis organo, tačiau vėžys nesitraukia. Vyras suvokia, kad greitu metu jam bus pašalinti visi lytiniai organai, tačiau tai nebėra svarbiausia. Jis skaičiuoja dienas, kiek dar galės pabūti drauge su savo šeima, vaikais.
 
Jaunuolis įspėja vyrus neignoruoti bet kokių keistų ir nerimą keliančių simptomų, nes visada anksti pastebėjus ligą yra galimybių užkirsti jai kelia, kas deja šiuo atveju jau buvo padaryta per vėlai.
 
Medikai pastebi, kad dažniausiai ši liga pasireiškia vyrams virš 50 metų. 2016 metais lytinio organo vėžys diagnozuotas vos dviem vyrams.
 
  

Žymos: Vėžys, Liga, Vyrai, Penis, lytiniai organai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kodėl politikų sąžinė švari?
- Jie ja dar niekada nesinaudojo.