Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-02-10

Jungtinės Karalystės ligoninėse – karo stovis

  
Jungtinės Karalystės ligoninėse – karo stovis
© wikipedia.com
Ateinantys trys metai NHS sistemai bus itin sunkūs.
Turėtumėm būti patenkinti, jog NHS vis dar veikia.

Sveikatos apsaugos ministro Jeremy Hunt patarėjas labai atvirame Nacionalinės Sveikatos Sistemos (NHS) įvertinime teigia, jog visuose šalies ligoninėse tvyro „karo stovis”.

 Ministro J. Hunt patarėjas Patrick Carter įspėjo, jog visa NHS sistema pademonstravo blogiausius darbo rezultatus, nes susiduria su itin dideliais finansiniais ir logistiniais sunkumais. Ypač didelį susirūpinimą kelia eilės ir ilgos valandos, kurias žmonės turi praleisti priimamuosiuose (A&E) ar laukdami vėžio ir kitų gyvybiškai svarbių operacijų.
Savo pranešime P. Carter teigė, jog visi turėtų būti patenkinti, jog visa NHS visa dar veikia. Jis tai pat pripažino, jog sprendimas atidėti planines operacijas vėlesniam laikui ir sumažinti darbo krūvį daktarams žiemos metu buvo klaidingas. Pacientai kreipėsi į privačias gydymo įstaigas, todėl NHS per porą mėnesių prarado apie milijardą svarų, kurie buvo itin svarbūs finansiniam stabilumui palaikyti.
 
P. Carter taip pat įspėjo, jog ateityje reikalai nepagerės, o ateinantys trys metai NHS bus itin sunkūs, mat nėra realu, jog NHS gaus papildomų lėšų.
 
P. Carter taip pat siūlė kuo daugiau žmonių gydytis namuose, taip palengvinant darbo krūvį daktarams.
 
  

Žymos: Sveikata, Krizė, NHS

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?