Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

thesun.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-10

Krokodilas atsibeldė ir į Didžiąją Britaniją: vieną pirmųjų savo aukų šalyje narkotikas „valgo” iš vidaus

  
Krokodilas atsibeldė ir į Didžiąją Britaniją: vieną pirmųjų savo aukų šalyje narkotikas „valgo” iš vidaus
© facebook nuotrauka

41-erių metų amžiaus Emmos Davies rankos ir kojos nusėtos pūvančių žaizdų - ji teigia, kad netyčia sau susileido narkotiko, žinomo populiariu Krokodilo vardu. Šis narkotikas, plačiai žinomas Rusijoje ir Rytų Europoje nesyk buvo tituluotas pasaulio mirtiniausio narkotiko vardu.

Trijų vaikų mama šiandien paatviravo naujienų portalui The Sun Online, siekdama sustabdyti kitus, kuriuos galėtų pavilioti ši medžiaga. Krokodilas - bene dešimt kartų stipresnis už heroiną ir yra skiedžiamas benzinu.
Cheminis šios substancijos pavadinimas - desomorfinas (desomorphine), Rusijoje bei Ukrainoje jis pasiglemžė šimtus gyvybių, tačiau į Jungtinę Karalystę atkeliavo labai neseniai. Emmos atvejis į dienos šviesą iškilo moteriai dėl Krokodilo sukeltų komplikacijų negalint dalyvauti teisme, kuriame Emma turėjo atsakyti už jai mestus kaltinimus vagyste.
 
Gloucestershire Karališkosios Ligoninės gydytojus pašiurpino jiems dar nematyti simptomai, pūvanti gyvos moters mėsa, jie nežinojo kaip suteikti jai tinkamą pagalbą. Motina, kovojanti su narkomanija jau bene dešimtmetį sakė: „galų gale turėjau jiems pasakyti, kad galimai susileidau Krokodilo. Medžiaga čia tokia nauja, kad jie nė nežinojo kaip mane gydyti”.
 
Emma taip pat teigė: „Krokodilas žudo žmones Rusijoje, žudys juos ir čia. Tai šėtono medžiaga, aš žinau, iš ko ji sudėta”. Krokodilo pagrindas - kodeinas, tačiau gaminant intraveninę substanciją jis skiedžiamas su benzinu, dažų nuėmėju ir kitomis toksiškomis medžiagomis.
 
Emma sakė: „tai benzinas tave degina. Aš pati nenusideginau, bet mano kūnas - nusėtas nudegimais. Jie kyla iš mano vidaus”.
Emma taip pat kovoja ir su AIDS.
  

Žymos: Narkotikai, Jungtinė Karalystė, krokodilas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuvio milijonieriaus dukra pažindina tėvą su nauju vaikinu. Tėvas:
– Butą turi?
Vaikinas:
– Jeigu dievas duos, tai bus ir butas…
– Mašiną turi?
– Duos dievas, bus ir mašina…
– O darbą bent turi?..
– Dievas duos – bus ir darbas.
Vakare dukra klausia tėvo:
– Tėti, tai kaip tau jis?
– Na, kvailokas, bet man patiko, kaip jis mane vadina!