Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Barbora Grigaliūnaitė   |   2016-01-06

Lietuvei Indijoje reikalinga jūsų pagalba

  
Lietuvei Indijoje reikalinga jūsų pagalba Ernesta Litkauskaitė - 11 mėn. dukrelės Sangritos mama.

Ne vienerius metus Londone gyvenusi Ernesta Litkauskaitė, mažosios dukrelės Sangritos mama, vizito Indijoje metu sulaukė liūdnų žinių. Jaunai moteriai diagnozuotas agresyvus antros stadijos krūties vėžys, atlikta operacija.

Ernestai skubiai reikalinga stipri chemoterapija, tačiau dėl savo būklės ir šeimyninių aplinkybių moteris negali grįžti gydytis į Londoną. 
„Kai sužinojau tyrimų rezultatus, jau buvau išvykus į Indiją aplankyti vyro šeimos. Taip sutapo, kad tuo pačiu metu mano dukrytė susirgo žarnyno infekcija ir niekur nebegalėjau skristi”, - „Tiesai” pasakojo Ernesta, kuriai per šią Valentino dieną sueis 33 metai.
 
11 mėn. mergaitės motina nusprendė operaciją atlikti nedelsiant Goa mieste. Operacija buvo sėkminga, nes vėžys dar nebuvo spėjęs išplisti, tačiau jaunai moteriai paskirtos aštuonios chemoterapijos sesijos. 
 
Už Indijoje atliekamą chemoterapiją jos draudimas Jungtinėje Karalystėje atsisako mokėti, remdamasis tuo, kad būklė, esą, nekelia tiesioginio pavojaus gyvybei. 
 
„Mano dukrytei dar nėra metų, vyras visą laiką dirbo norėdamas išlaikyti šeimą, o Anglijoje šeimos, kuri galėtų padėti neturiu. Tiesiog nespėjau savimi pasirūpinti. Jeigu niekas nepaaukos, aš nenusiminsiu. Tikiuosi, kad mano istorija paskatins moteris dažniau pasitikrinti ir prižiūrėti savo sveikatą. Vien tai man suteiks daug džiaugsmo”, - sakė šiuo metu ligoninėje esanti lietuvė.
 
E. Litkauskaitės artima draugė nusprendė pagelbėti nelaimės ištiktai lietuvės šeimai. Ieva Pazemckaitė sukūrė puslapį, kuriame gerų žmonių prašoma paaukoti ir padėti Ernestai įveikti pražūtingą ligą. Juk dar reikia užauginti mažą dukrytę!
 
„Man rūpi jaunų šeimų likimas. Tikiuosi, kad visi gyvensime sveikus ir laimingus gyvenimus”, - sakė I. Litkauskaitė.
Padėkite Ernestai tiek, kiek galite ir paskleiskite žinią. 
 
Pinigus galite pervesti tiesiai į Ernestos banko sąskaitą:
 
Mrs Ernesta Chawan
Nat West  
Acc 46016562
Sort code 60-07-29
 
Paaukoti taip pat galite čia:
  

Žymos: pagalba, Krūties vėžys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Facebook“ – vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena.