Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2017-01-06

Ligoninėse nebeužtenka lovų

  
Ligoninėse nebeužtenka lovų
© wikipedia.com
Žmonės galėtų pagelbėti NHS.
Ligoninės negali pacientams suteikti visapusiškos priežiūros.

Net trečdalis Nacionalinės Sveikatos Apsaugos (NHS) ligoninių pranešė, jog joms reikia skubios pagalbos, nes negali aptarnauti visų besikreipiančių žmonių.

 Ligoninės, kurio sulaukia itin daug besikreipiančių žmonių, pranešė, jog negali pacientams suteikti visapusiškos priežiūros. Kai kuriose ligoninėse tenka atšaukti operacijas, o pacientai lieka laukti vežimėliuose.
Pasak Karališkojo Pirmosios Pagalbos Koledžo, ligoninėse, kuriose situacija yra itin pavojinga, pacientams tenka laukti nuskausminamųjų vaistų ir antibiotikų.
 
Pasak „Nutfield Trust” atlikto tyrimo, net 50 ligoninių pranešė, jog sulaukia itin didelio pacientų antplūdžio ir to pasekoje rizikuoja žmonių sveikata. Milton Keynes ligoninės vadovas sakė, jog teko atšaukti operacijas tam, kad ligoninėje būtų daugiau laisvų vietų. Pasak jo ligoninė yra užpildyta 95proc, o tai yra itin didelis skaičius.
 
„NHS ENgland” atstovas sakė, jog žmonės galėtų pagelbėti NHS ir nesikreipti į medikus, jeigu tam nėra reikalo, o kreiptis į vaistininkus ar ieškoti patarimo pagalbos telefonu NHS 111.
 
  

Žymos: Sveikata, NHS, ligoninės, pacientų antplūdos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kas yra geriausias keturkojis žmogaus draugas?
- Fotelis