Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-07-21

Ligoninių vadovas: „Vyrus iki mirties priveda moterys“

  
Ligoninių vadovas: „Vyrus iki mirties priveda moterys“
© youtube
Aukštas pareigas užimančio valdininko nuomonė suerzino visuomenę.
NHS ligoninių tinklo vadovas leido sau garsiai pareikšti, kad ,,vyrai yra nustekenti savo žmonų“ prieš 150 medikų.

Andrew Morrisas, generalinis ,,Frimley Heath NHS Foundation Trust“ direktorius, drąsiai rėžė seksistinį komentarą, kuomet viešai pareiškė, kad moterys gyvena ilgiau nei vyrai. Pasak jo, vyrai yra ,,privedami iki mirties“ savo žmonų.

Po tokių iškalbingų pastabų generalinis direktorius pavadintas ,,dinozauru“, o jo pareiškimas sulaukė daugybės kritikos strėlių. Šis seksistiniu tapęs komentaras nuskambėjo reaguojant į pasirodžiusius nacionalinius duomenis, rodančius vyrų gyvenimo trukmės pokyčius, kurie buvo prastesni nei tikėtąsi.
NHS ligoninių tinklo vadovas leido sau garsiai pareikšti, kad ,,vyrai yra nustekenti savo žmonų“ prieš 150 medikų, įskaitant sveikatos sekretorių Jeremy Hunt ir „NHS England“ generalinį direktorių Simoną Stevensą.
Kodėl ši frazė buvo ištarta būtent visuomenėje gerbiamo sveikatos atstovo, daugeliui kilo klausimų. Pats 61- metis vyras teisinosi, kad tai įvyko netyčia ir netikėtai jam pačiam.
 
,,Aš labai atsiprašau visų, kurie buvo įžeisti mano žodžių. Vos tik juos ištaręs aš supratau, kad padariau klaidą. Mano elgesys buvo visiškai netinkamas ir nederantis mano pareigoms.“, - ,,Evening Standart“ sakė NHS vadovas.
 
Šis pareiškimas neliko nepastebėtas socialinių tinklų naudotojų.,,Twitter“ tinkle pasipylė žinutės viena po kitos, kuriose buvo išreikšta neapykanta tokiam nederamam medicinos atstovo elgesiui: ,,Ponas Andrew Morrisas ką tik pasakė neįtikėtinai seksistinį komentarą. Grįžkime į dinozaurų laikus“. ,,Aš esu šokiruota po tokių pareiškimų. Dar laukia ilgas kelias supratimo link“.
 
Taip pat netrūko ir ironiškų pašaipų iš visuomenės: ,,Malonu matyti apsišvietusį lyderį, kuris demonstruoja stiprias vertybes būdamas vienu svarbiausiu visuomenės veikėju.“
 
A.Morrisas valstybiniame medicinos sektoriuje dirba ilgiausiai iš iki šiol buvusių vadovų. Savo darbą jis pradėjo dar 1989 metais.
 
  

Žymos: Medicina, NHS, Seksizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Turguje:
– Kodėl šitas viščiukas toks mažas? Jame visai nėra mėsos! Ar vertėjo jį pjauti?
– O mes jo ir nepjovėm, jis pats numirė!