Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk.   |   2017-06-01

Londone pacientas mirė ligoninei nesuteikus lovos

  
Londone pacientas mirė ligoninei nesuteikus lovos
© Wikimedia nuotr.
80-mečiui Michaeliui Brennanui buvo būtina skubi operacija.
Pacientas gavo skubų siuntimą į Westmoreland Street ligoninę, kur jam galėjo padėti šios srities specialistai, tačiau laisvų vietų laiku neatsirado.

Vienoje Londono ligoninių gydomas vėžio pacientas mirė po to, kai pablogėjus jo būklei ir prireikus skubiai perkelti į kitą ligoninę, joje vyrui tiesiog neatsirado laisvos vietos.

80-mečiui Michaeliui Brennanui buvo būtina skubi operacija po to, kai jo būklė pablogėjo Whittingtono ligoninėje Londone. Vyrui buvo diagnozuotas plaučių vėžys.
Pacientas gavo skubų siuntimą į Westmoreland Street ligoninę, kur jam galėjo padėti šios srities specialistai, tačiau laisvų vietų laiku neatsirado. Po kelių dienų senolio gyvybė užgeso taip ir nepasiekus specialistų.
 
Vyro mirtį tiriantis Richardas Brittainas viešai kreipėsi į Westmoreland Street ligoninę prašydamas imtis skubių veiksmų, kad ateityje tokių incidentų būtų išvengta.
 
Gydytojų asociacija atsiprašė mirusio paciento šeimos ir teigė atkreipsianti dėmesį į susiklosčiusią situaciją bei stengsis ją pagerinti.
 
Tačiau atlikus tyrimą paaiškėjo, kad laisvų vietų tuo metu ligoninėje buvo. Westmoreland Street ligoninės vadovai teigia, kad įsivėlė klaida, o Whittingtono ligoninės specialistai per klaidą galėjo susisiekti su dar kita gydymo institucija iš kurios ir gautas neigiamas atsakymas.
 
Šiuo metu vyksta tolimesnis tyrimas, kodėl susiklostė tokia situacija, jog pacientas nepasiekė reikiamų specialistų.
 
  

Žymos: Sveikata, Mirtis, Anglijos ligoninės, pacientas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona sutinka vyrą, grįžusį iš darbo:

– Na, pagaliau!

– Kas pagaliau? Negi aš pavėlavau?

– Ne, pagaliau nuo tavęs kvepia padoriais moteriškais kvepalais!

*******