Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-22

Londono medikai gelbės mažylę iš Lietuvos

  
Londono medikai gelbės mažylę iš Lietuvos
© Facebook nuotr.
Mažosios Auksės laukia sudėtinga operacija.
Būklė yra dar blogesnė, nei iki šiol matė Lietuvos medikai

Internete plinta 2 metukų mergaitės iš Lietuvos istorija – gimtojoje šalyje nesėkmingai gydytą mergaitę bandys išgelbėti Londono medikai.

Istorija į dienos šviesą išlondo po to, kai mergaitės artimieji paprašė finansinės paramos, mat mažylės ateitį lemsianti operacija kainuoja didžiulę sumą pinigų.
Teigiama, kad tai – vienintelė išeitis.
 
Socialiniuose tinkluose jau antra diena plinta tokio turinio skelbimas:
 
„Prašau Jūsų pagalbos. Šių metų birželio 1d. Londono vaikų ligoninėje bus operuojama 2 m. Auksė. Jai dėl sunkaus laipsnio displazijos, bus atliekama abiejų kojyčių osteotomija - dubens kaulo skėlimas ir šlaunikaulio trumpinimas.
 
Nuo gimimo Auksė buvo gydyta Kauno klinikų ir Vilniaus Santariškių ortopedų. Gydymas buvo sunkus, 3 narkozės, daugybė mėnesių gipse, įtvaruose, nebuvo galima vaikščioti, tačiau medikai ramino - kojelės gyja. Deja, kaip paaiškėjo pernai gruodį, gydymas buvo ypač nesėkmingas ir dabar reikalinga sudėtinga ir pavojinga operacija kairiai kojytei. Dešinys klubas, pasak gydytojų, yra sveikas.
Santariškių medikai operaciją paskyrė sausį.
 
Norėdami išgirsti dar vieno specialisto nuomonę, kreiptasi į Londono displazijų institute dirbantį ir daug patirties konkrečiai displazijų srityje turintį profesorių. Jis patikino, kad reiks operuoti, bet ne tik kairįjį klubą, bet ir dešinįjį, kuris pasak Lietuvos gydytojų buvo sveikas. Klubų būklė yra dar blogesnė, nei iki šiol matė Lietuvos medikai. Be to, konsultavęs užsienio profesorius pateikė geresnes gydymo prognozes nei Lietuvos medikai. Šių metų vasarį buvo sėkmingai atlikta kairiojo klubo operacija. Aukselė pradeda savarankiškai vaikščioti. Šiuo metu laukia abiejų klubų operacija, kuri kainuoja 21000 svarų sterlingų.
 
Gerų žmonių dėka paskelbus grupėje Vilties spindulėlis šiai dienai yra surinkta 6000 svarų sterlingų".
Labai prašau padėti pasiekti Auksės tikslą – bėgioti.
Mūsų mažosios Aukselės diagnozė:
Sunkaus laipsnio displazija. Buvo atlikta kairės kojytės osteotomija - dubens kaulo skėlimas ir šlaunikaulio trumpinimas.
Paramos rekvizitai Aukselei:
Gavėjas Jūratė Brazienė
Banko sąsk.Nr. LT524010051001776209
SWIFT KODAS: AGBLLT2X
Mokėjimo paskirtis: parama Aukselei.“
  

Žymos: Operacija, Lietuvos gydytojai, Londono gydytojai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Teisme:
– Ar jūs žinote, kiek galite gauti už melagingus parodymus?
– Žadėjo tūkstantį dolerių!