Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-14

„Luxurious Beauty Botique“: susigrąžinkite jaunystę šiuolaikiškai

  
„Luxurious Beauty Botique“: susigrąžinkite jaunystę šiuolaikiškai
Šiandien itin populiarios plazmoliftingo (PRP) procedūros, kurias žmonės renkasi dėl to, kad jos atliekamos gana greitai, saugiai, neskausmingai

Žmogaus oda – tai kūno dalis, natūralų senėjimo procesą išduodanti ryškiausiai. Jo išvengti neįmanoma, tačiau grožio terapijos profesionalai su šiuolaikiškomis priemonėmis šiandien gali paslėpti visas metų paliktas žymes. Londone lietuvių įkurtos klinikos „Luxurious Beauty Botique“ specialistai pastebi, kad nesudėtingos, bet efektyvios odos atjauninimo procedūros šiuo metu yra bene geidžiamiausios.

Lygesnė ir gražesnė oda – tarsi žmogaus vizitinė kortelė, ji ne tik prideda jaunatviškumo, bet ir pasitikėjimo savimi.
Ilgą laiką odos atjauninimas buvo įmanomas tik pasitelkus plastines operacijas, kurios prieinamos ne kiekvienam, o šiandien grožio terapeutai rado būdų, kaip trūkumus paslėpti natūraliais būdais ir be chirurgo įsikišimo.
 
Londone esančios klinikos „Luxurious Beauty Botique“ specialistų teigimu, šiandien itin populiarios plazmoliftingo (PRP) procedūros, kurias žmonės renkasi dėl to, kad jos atliekamos gana greitai, saugiai, neskausmingai, gydymui naudojamų natūralių medžiagų ir pasiekiamo rezultato.
Šis itin modernus odos atjauninimo būdas dar žinomas ne visiems, todėl išgirdus apie PRP dažnam gali kilti klausimas – o kas tai?
 
Klinikos atstovai aiškina, jog PRP plazmoliftingas – tai procedūra, kuriai naudojamas nedidelis paties paciento kraujas, o iš jo čia pat pagaminamas specialus koncentratas, švirkščiamas į pasirinktas odos vietas. Jis reaguoja su odos audiniais, kurie atsinaujina ir oda dėl to lygėja bei stangrėja.
 
Kaip jauninanti procedūra ji rekomenduojama žmonėms nuo 27 metų, PRP atjaunina rankų, veido, kaklo ir krūtinės odą, ją skaistina ir panaikina smulkias raukšles.
 
PRP taip pat laikomas efektyviausiu būdu šalinti įvairias odos problemas, tokias kaip aknė, naikinant pigmentines dėmes ar žaizdų paliktus randus, koreguojant skruostų formas, stabdant difuzinį plaukų slinkimą.
 
Visiškai natūralaus būdo rezultatas matomas jau po 2-4 savaičių ir, laikui bėgant, ryškėja injekcijos ant odos nepalieka jokių žymių. PRP procedūros, esant reikalui, gali būti kartojamos, tačiau dėl to pirmiausiai reikėtų pasitarti su specialistu.
Natūrali audinių atsinaujinimo stimuliacija gali būti naudojama ne tik estetiniais tikslais – ortopedai šį būdą taiko įvairių traumų gydymui bei reabilitacijai.
 
Pasak „Luxurious Beauty Botique“ atstovų, su PRP dažnai derinamos ir kitos grožio procedūros, pavyzdžiui, mezoterapija. Tai irgi greitas, natūralus ir panašiu principu atliekamas gydymas, kurio metu į odą švirkščiami ląsteles aktyvinantys kraujotaką ir skatinantys odos stangrumą bei lygumą užtikrinančių natūralių medžiagų gamybą.
 
Ši procedūra padeda išlyginti raukšles, atsikratyti celiulito, ja sustiprinami plaukai, šalinami veido, kaklo ir krūtinės riebalai, naikinami randai. Žmonės šį gydymą itin pamėgo dėl to, kad procedūra užtrunka vos apie pusvalandį ir visiškai nesutrikdo kasdienybės, o rezultatai matomi jau po poros savaičių.
 
Šiandien medicina pažengusi tiek, kad įvairių kūno vietų odai lyginti ar celiulitui šalinti neprireiks net adatos dūrio. Tai puikiai įrodo klinikoje „Luxurious Beauty Botique“ naudojamas tikras medicinos šedevras – specialus aparatas „Promax lipo“, kuris greičiau primena ne gydymą, o masažą.
Šios technologijos veikimo principas – odos paviršiumi vedžiojant aparato antgalę radijo dažniais naikinamos nepageidaujamos ląstelės, kurioms dingus audinys tampa lygus. Dažniausiai užtenka vos kelių tokių procedūrų ir norimas rezultatas – pasiektas.
 
„Savo oda besirūpinantys ir tam daug dėmesio skiriantys žmonės turėtų žinoti, kad procedūros jau seniausiai nėra ilgos, sudėtingos, varginančios ar brangios“, – apibendrino pokalbį „Luxurious Beauty Botique“ specialistai.
 
Šioje klinikoje taikomi ne tik moderniausi, bet ir laiko patikrinti odos gydymo bei priežiūros metodai: specialūs masažai ar SPA procedūros, įvairios kitos terapijos, tatuiruočių šalinimas lazeriu ir dar dag kitų būtų, kurie odai suteikia antrą jaunystę.

Luxurious Beauty Boutique-Beauty and Laser Clinic
Evergreen Apartaments
253-269 High Road Woodford Green
IG8 9FB London, United Kingdom
Tel. 020 8505 0001
  

Žymos: Luxurious Beauty Botique, odos atjauninimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pagal statistiką pati populiariausia vyriška žinutė mobiliuoju telefonu: „Aš tave irgi."