Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-01-08

Mirė vyriausias Britanijos žmogus

  
Mirė vyriausias Britanijos žmogus Vyriausias Britanijos gyventojas neslėpė, kad garbaus amžiaus jam padėjo sulaukti saikingumas.

Sulaukęs 110-ies ir 63-ų dienų mirė vyriausias Britanijos gyventojas – Regas Deanas. Per savo gyvenimą jis nugyveno du pasaulinius karus, tris žmonas ir net 24-ius Britanijos ministrus pirmininkus.

Ponas Deanas, gimęs 1902 metų lapkričio 4- ąją, mirė praėjusįjį šeštadienį savo namuose Wirksworthe, Staffordshiro rajone. Vyriausiuoju Britanijos gyventoju jis buvo tapęs po kito gyventojo Stanley Lucas iš Cornwallio mirties, 2010-ųjų birželį, kuris taip pat mirė sulaukęs 110-ies metų.
Antrojo pasaulinio karo metu R. Deanas tarnavo kariuomenės kapelionu Burmoje. Po to, grįžęs į Jungtinę Karalystę tapo mokytoju Derbyshire, kur išdirbo dešimt metų. Vėliau likusį gyvenimą jis dirbo pastoriumi.
 
Iki šiol buvęs vyriausiu gyventoju visoje šalyje, R. Deanas per savo gyvenimą buvo vedęs tris kartus. Sulaukęs aštuoniasdešimties jis pradėjo tapyti, rašė trumpus kūrinius bei buvo įkūręs „The Dalesman Male Voice“ vyrų chorą. Dar prieš mirtį vyras neslėpė, jog jo ilgaamžiškumo priežastis greičiausiai buvo tingumas.
 
 
  

Žymos: Anglija, Sveikata

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?