Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-01

Muzikantas nusižudė dėl neįtikimos priežasties

  
Muzikantas nusižudė dėl neįtikimos priežasties
© pexels.com
Vyras dėl girdimų garsų ėjo iš proto.

61 metų Kelvinas Edmundsas, iš Cyncoed, Cardiffo pakėlė prieš save ranka dėl keistų garsų galvoje. Jis girdėjo, kaip sukinėjasi akys galvoje.

Sakysite, kad taip nebūna, bet tokia liga pasirodo egzistuoja iš tikrųjų. Ši diagnozė pasitaiko itin retai grupei asmenų, pasaulyje yra žinomi vos keli atvejai, tačiau dėl tokios ligos kenčiantys asmenys viską girdi šimtus ar net tūkstančius kartų jautriau ir garsiau negu girdi žmonės įprastai.
Teigiama, kad vyras iš nevilties ranką prieš save jau bandė pakelti kelis kartus, tačiau nesėkmingai, nes žmona jį išgelbėdavo. Jis tikino, kad nebegali gyventi su garsais, kuriuos girdi, nes viskas nuolat juda ir jį kankina. Nepakenčiamiausias garsas anot 61 metų K. Edmundso – girdėti, kaip galvoje vartosi akys.
 
Vyras rastas negyvas miške kur būdamas jaunas grodavo gitara ir rengdavo viešus pasirodymus.
 
 
  

Žymos: Liga, Medicina, garsai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.