Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-10

Nepasirodžius pas šeimos gydytoją gresia bauda

  
Nepasirodžius pas šeimos gydytoją gresia bauda 51 proc. šeimos gydytojų remia planus įteisinti baudas už praleistas konsultacijas.
Kasmet dėl praleistų iš anksto suplanuotų šeimos gydytojų konsultacijų iššvaistoma apie milijardas mokesčių mokėtojų svarų sterlingų.

Jungtinėje Karalystėje (JK) įvykdyta šeimos gydytojų (angl. GP’s) apklausa atskleidė, kad daugiau nei pusė gydytojų (51 proc.) remia planus įteisinti baudas už praleistus apsilankymus pas šeimos gydytoją.

Skaičiuojama, kad kasmet dėl praleistų iš anksto suplanuotų šeimos gydytojų konsultacijų iššvaistoma apie milijardas mokesčių mokėtojų svarų sterlingų.
Tikimasi, kad baudos už praleistus apsilankymus pas šeimos gydytoją bent iš dalies padengtų šią sumą.
Vienas iš apklaustų gydytojų teigė, kad sudėjus visą praleistų konsultacijų laiką per mėnesį atsirastų papildoma savaitė skubioms šeimos gydytojų konsultacijoms.
 
Tuo tarpu trečdalis medikų pasisakė kategoriškai prieš šią naujovę teigdami, kad baudos paliestų tuos, kuriems šeimos gydytojų konsultacijų reikia labiausiai.
 
12 proc. šeimos gydytojų šiuo klausimu kol kas neapsisprendę.
 
Tarp įvairių pasiūlymų, kaip kovoti su šia problema, svarstomas 10 svarų sterlingų baudos klausimas. Š suma tik iš dalies padengtų praleistos konsultacijos išlaidas.
 
 
  

Žymos: GP, šeimos gydytojas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.