Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-06-24

Neskiepytiems vaikams – kliūtys patekti į darželius

  
Neskiepytiems vaikams – kliūtys patekti į darželius Skiepų baimė Pietų Velse sukėlė ligų epidemiją.

Žiniasklaida jau ne kartą skelbė apie tymų ir kokliušo epidemiją, kuri plinta Didžiojoje Britanijoje. Ypač su dideliais epidemijos mastais susidūrė Pietų Velso gyventojai, todėl šio regiono valdžia nusprendė imtis griežtesnių priemonių epidemijai suvaldyti.

Pietų Velso parlamentas priėmė naujus įstatymus, kurie leis atsisakyti priimti neskiepytus vaikus į švietimo ir ugdymo įstaigas. Naujos pataisos įsigalios nuo kitų metų pradžios. Tėvai į ugdymo įstaigas turės pristatyti skiepijimo pažymas, o jų neturint, vaikas gali būti teisėtai nepriimtas į ugdymo įstaigas.
Valdininkai taip pat pareiškė, kad tėvai atsisakantys skiepyti savo vaikus privalės pasikonsultuoti su gydytojais. Tuo tarpu vaikų ugdymo įstaigos, kurios nereikalaus specialių skiepijimo pažymų, gaus baudas.
 
„Tiesa“ primena, kad didelė tymų ir kokliušo epidemija Pietų Velso regione kilo per praėjusįjį pusmetį. Manoma, tai įvyko dėl didelio šiame regione neskiepytų vaikų skaičiaus.
 
  

Žymos: Sveikata, Skiepai, Sveikata Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Matau, gavai žinutę!“ – „Taip, man ją atsiuntė draugė.“ – „Bet ji tuščia?!“ – „Tikrai taip, mes jau kurį laiką nesikalbame.“