Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-01-17

Nori legalizuoti 13 savaičių vaisiaus abortus

  
Nori legalizuoti 13 savaičių vaisiaus abortus Dėl nelegalių abortų padaugėjimo, Britanijoje mažėja mergaičių gimstamumas.

Kai kurios Britanijos etninės bendruomenės aktyviai praktikuoja nelegalius abortus besilaukiant moteriškos lyties kūdikio. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad dėl šios priežasties moterų vis labiau mažėja, - pranešė independent.co.uk. Todėl norima prailginti nėštumo laiką, kuomet legalu atlikti abortą.

 Abortų dėl lyties praktika tapo tokia įprasta, kad padarė žymią įtaką natūraliai lyčių pusiausvyrai. Paaiškėjo, kad nemažai turėjusių gimti kūdikių „pradingo“ iš nacionalinių surašymo įrašų, manoma, kad tai buvo nuo 1400 iki 4700 negimusių mergaičių.
Kai kuriose šeimose mergaitės gimimas nėra laukiamas, tad motinos savanoriškai ir nelegaliai atsikrato gimdoje jau susiformavusio kūdikio. Nepaisant to, kad Jungtinėje Karalystėje kūdikio lytis nelemia tolimesnio šeimos gyvenimo, atsivežtų įpročių tėvai tebesilaiko.
 
Išanalizavus 2011-ųjų metų surašymo duomenis pastebėtas ryškus berniukų ir mergaičių santykis šeimose. Mergaičių nebuvimą kai kuriose emigrantų bendruomenėse galima paaiškinti tik vienaip – motinos nutraukia nėštumus tikėdamosi, kad netruks pastos vėl, tik lauksis berniuko.
 
Ši situacija paskatino svarstyti naujas pataisas dėl nėštumo nutraukimo. Svarstoma ar nėščioms moterims teisiškai turėtų būti suteikiama galimybė nutraukti nėštumą vėliau. Diskutuojamą apie aborto legalizavimą po kūdikio lyties nustatymo, tai yra, po 13 nėštumo savaitės.
 
  

Žymos: imigracija, Sveikata, Šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nesuprantu, kodėl Lietuvoje taip visi nori to aukštojo mokslo. Pas mus, pavyzdžiui, iš 25 žmonių įmonėje tik du su aukštuoju: valytoja ir kurjeris…
*****