Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-02-26

Parke rasti užnuodyti teniso kamuoliukai

  
Parke rasti užnuodyti teniso kamuoliukai Glasgow parke buvo rasti penki, nuodais pripildyti teniso kamuoliukai.
Manoma, kad teniso kamuoliukai buvo pripildyti žiurkių nuodais.

Škotijos prevencijos prieš gyvūnus naudojamą smurtą asociacija (SPCA) išplatino viešą įspėjimą dėl to, kad viename iš Glasgow miesto parkų buvo rasti penki teniso kamuoliukai, pripildyti nuodų, - praneša bbc.co.uk.

Pavojingus teniso kamuoliukus rado į parką išėjęs pasivaikščioti žmogus. Jis juos tuoj pat išmetė į šalimais esančią šiukšlių dėžę.
Atvykę SPCA atstovai nuodais pripildytų teniso kamuoliukų šiukšlių dėžėje neberado. Dabartinė jų buvimo vieta yra nežinoma. Policija buvo infomuota apie įvykį.
 
SPCA atstovas teigė, kad teniso kamuoliukai buvo pradurti, o jų vidus pripildytas popieriumi bei mėlynomis granulėmis. Manoma, kad tai yra žiurkių nuodai.
 
„Gali būti, kad nuodais pripildyti teniso kamuoliukai buvo skirti nunuodyti parke gyvenančioms žiurkėms, tačiau tuomet tai labai neatsakingas poelgis, nes apsinuodyti galėjo vedžiojami šunys bei maži vaikai”, - situaciją komentavo SPCA atstovas.
 
Šiuo metu yra renkama informacija, kaip ir kodėl kamuoliukai atsidūrė parke.
Ypatingas dėmesys yra skiriamas žmogaus, išėmusio teniso kamuoliukus iš šiukšlių dėžės, paieškai. Žmonių mačiusių ar turinčių informacijos apie šį įvykį prašoma susisiekti su policija arba SPCA pagalbos numeriu 03000 999 999.
 
 
 
  

Žymos: Škotija, Nuodai, Pavojus sveikatai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!